Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradnál valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál valakivel, akibe talán sose voltál szerelmes, viszont csodálatos ember, és remek anya lenne?

Figyelt kérdés
Lassan 35 éves leszek szeretnék gyereket és családot. Néhány éve együtt vagyok egy lánnyal, egy ideje együtt is élünk, nagyjából minden tökéletes azt leszámítva, hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem igazán vonzódom hozzá. Viszont eddig egy nővel se volt hosszútávú a kapcsolatom akibe szerelmes voltam és/vagy külsőre is vonzott. Ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak, vagy inkább vágyálmokat kergessek, amik vagy beteljesednek vagy nem és lehet hogy elmegy az idő felettem, anélkül, hogy végül normális családom lehetett volna.

2017. márc. 1. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha olyan jo ember, akkor kimeld meg magadtol. Elvalt apuka akarsz lenni es alig latni a gyerekeket? Mert a csaj nem fog veled maradni, talan meg a gyerekszules elott rajon, hogy mekkora szanalom vagy, ha szerencseje van.
2017. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha csodálatos ember, és remek anya lenne akkor add meg a lehetőséget neki, hogy megtalálja maga mellé azt az embert, aki meg mellette csodálatos férj lehetne és szeretné őt.
2017. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Miért akarsz gyereket, ha nem azzal akarsz, akit szeretsz?
2017. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem szeretem! Sőt, soha nem szeretem ennyire senkit mint őt! Csak nem érzem, hogy ez volna a szerelem amit korábban éreztem.
2017. márc. 1. 13:26
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

én a szerelmet úgy definiálom, hogy "lila köd ami elvakít, tökéletesnek látod a másikat, nem is őt látod, hanem amire vágysz"...


én nem is akarok szerelmes lenni, én a hibákkal együtt akarom szeretni a másikat, nem a lila ködből kilépve érezni azt, hogy "ez sem jó, az sem jó, miért vagyok vele?"...

nekem a legfontosabb kikötés párválasztásnál, hogy gondoskodó nagyon jó anya típust találjak, a nagyon kedves típus...

én vele maradnék a helyedben, ha eltudod képzelni vele a jövődet!


a "nem igazán vonzódom hozzá" alatt mit értesz pontosan?

mert ez tönkretehet mindent!


24F

2017. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

"Csak nem érzem, hogy ez volna a szerelem amit korábban éreztem."


Írod, hogy még nem volt hosszú távú kapcsolatod. Vagyis életedben először megtapasztaltad, hogy a szerelem bizony idővel átalakul szeretetté. Mindenkivel! Ha most újra kezdenéd mással, akkor vele is átalakulna, ez van, így működik az ember.

Viszont ha te nem tudsz meglenni a lángolás nélkül, akkor inkább ne alapíts családot, mert garantáltan meg fogod csalni az asszonyt az első adandó alkalommal.

2017. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a langolas nem orok, de a vonzalom altalaban megmarad, ha igy a novel maradsz, azzal megalazod ot.
2017. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? Ugye azt tudod, hogy örökké tartó "pillangók a gyomorban" érzésed soha nem lesz senki mellett? Nem lehet, hogy az újdonság hiányzik és nem egy másik ember?


Miért nem vonzódsz hozzá? Meghizott esetleg kicsit elhagyta magát? Ezeken finom noszogatással azért lehet segíteni. Nem írnám le egyből a dolgot, de vele beszélj ezekről, mert ha tényleg nem tudsz ezen segíteni, akkor viszont érdemes elengedni, hogy megfelelő párt találjatok mindketten.

2017. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Volt hosszabb kapcsolatom, de pont szerelem miatt lett vége, mert mindent elnéztem és mindent megbocsájtottam. Itt most nincs ilyen minden kicsit tervszerűen zajlik.


A nem vonzódáson pedig nem tudok mit magyarázni, semmilyen szinten sem az esetem, ettől függetlenül a szex is jó, nincs semmi baj. És hozzátéve, hogy valószínűleg én sem vagyok egy Brad Pitt szóval nem igazán érzem úgy, hogy panaszkodásra van bármi okom.

2017. márc. 1. 13:36
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Akkor hagyd a csudába, de tényleg.

Én hozzámentem egy férfihoz, akiről utólag kiderült, hogy ilyen alapon választott. Az évek során olyan szinten sérült az önértékelésem, hogy utána évekig pszichológushoz kellett járnom, hogy újra nőnek tudjam érezni magam.

Most olyan társsal vagyok, aki jobban megbecsül és ezt folyamatosan érezteti is velem. Ég és föld a különbség! Bár már korábban lehetett volna részem ebben!

2017. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!