Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan mikor van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan mikor van egy barátod aki leszbikus és együtt éltek egy háztartásban és olyan jóban vagytok hogy együtt vállaltok gyereket?

Figyelt kérdés
PL:Összeköltöztök és nagyon jó barátok vagytok, csak ő leszbikus és mindketten élitek a saját életeteket. A kérdés annyi lenne, hogy ha elég erős a baráti kapcsolat, bevállalnád-e mint férfi, hogy csinálnál-e neki gyereket, de nem lennétek párkapcsolatban. Csak élnétek együtt egymás mellett. Remélem érthető amit kérdezek. F/27

2018. ápr. 27. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2018. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Kizárt.
2018. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Pont azért a barátom és nem a párom mert nem qrom le semmilyen okból. Hidd el erre rámenne a barátság.
2018. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Arról lenne pontosabban szó, hogy van egy leszbikus lakótárs/élettárs barátod akivel csak együtt élsz. És nincs senkije és neked sincs. Háttérrel nincs gond. És a barátod szeretne saját gyereket, és ez lenne a kérdés, hogy bevállalnád-e, hogy lennél-e a biológiai apja a gyerekének és élnétek-e úgy mint egy család? Persze élnétek saját magánéletet is. Ha úgy alakulna az életetek.
2018. ápr. 27. 16:06
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Egy LESZBIKUS soha,semmilyen körülmények között nem fekszik le férfival, ergo a leszbikus nem bele ,sőt össze se költözne vele.



Ha gyereket akar spermabankba megy.

2018. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Te sem leszel már hülyébb...


Egy homoszex. SOHA nem kefélne a másik nemből senkivel.

2018. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy érdekes dolog. Nyugaton valszeg nyitottabban állnának a dologhoz. Én is nyitottabb vagyok.

Viszont: a gyerekek mi a franc lesz a fejében? Apám-az apám, de nem az anyám férje, sőt együtt sincsenek, barátok, anyám leszbikus(oda is kell pár év míg megérti). Anyám együtt van egy másik csajjal, apám is..szóval én a gyereket sajnálnám. Mi lenne a fejében? Hogy várnátok el,hogy normális ember váljék belőle? Hogy fog szexuálisan oldott lenni, megérteni/elsajátítani a nemi szerepeket, vagy egyáltalán szeretni, ha az apja és anyja nem szereti egymást? Képes lesz valaha párkapcsolatra?

Értem én, de ennyire szétverni a család fogalmát..

Az a baj, hogy így milyen vagány, csináljuk meg, de arra senki nem gondol, mi lesz a gyerek sorsa, hogy éli meg a képtelen helyzeteteket.

2018. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ma 11:26

Tudod erre nehéz választ adni... Ez egy olyan körülmény amit nem lehet megmondani, hogy alakul majd. És igen a gyerek a legfontosabb. A szeretet kérdésben nem értek egyet:attól, hogy szexuálisan más az beállítottságunk, még szerethetjük egymást annyira, hogy elvállaljunk egy gyereket. Szülőként szerintem helyt lehet állni hiszen anya-apa kapcsolat megvan. Mi a helyzet azokkal a "családokkal" ahol csak a gyerek miatt vannak együtt a felek? De érzelem nincs, egy gyerek nem hülye látja, érzi, hogy baj van.

Szerintem meg lehet oldani, hogyha a felek, kötik magukat szabályokhoz.

2018. máj. 2. 17:04
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlen kell nemi aktus ahhoz, hogy teherbe essen a nő.

Egy pohár és egy fecskendő megteszi.

Viszont igen, én is aggódnék az előttem szóló által megfogalmazott dolgokon.

Bár egy boldog gyerekhez főleg az kell, hogy szerető emberek vegyék őt körül. Ebben igazad van, kérdező.

De a társadalom biztosan megbélyegezne titeket.

2018. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Hatalmas önzőség azért gyereket vállalni, mert ki akarja pipálni valaki az életében ezt az opciót is. Ő nem egy tárgy, amit szeretnénk magunkénak tudni. A gyermeket szokták a szerelem gyümölcsének hívni. Két ember szerelméből új élet fakad. El tudom képzelni, hogy a tiétekhez hasonló kapcsolatból gyerek szülessen, de a gyerek helyébe nem lennék. És itt nem arról van szó, hogy nem nőhetne fel szeretetben, hanem a stabilitás és biztonság hiánya miatt valószínűleg zavart személyiség válna belőle. Munkámból adódóan tapasztalatból írom ezeket. Nem tud egészséges lelkületű felnőtt válni egy olyan gyerekből, akinek anyukája hol ebbe hol abba a nénibe szerelmes, apukája szintén. Lehet később a nagy szerelemmel össze szeretne költözni valamelyik fél. Arról már nem is beszélek, hogy társadalmilag ez mennyire nem elfogadott még most sem. És a nem "norma" családból származó gyerekeket a társai szétsavazzák, sokszor öngyilkosságba hajszolva bántják. (Lehet túl szélsőséges vagyok, de sajnos ezt látom)
2018. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!