Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért maradjak vele együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradjak vele együtt? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már másfél éve járunk, osztálytársam, szóval mindennap látom. Az a baj, hogy sokat veszekszünk, meg haragszunk egymásra, néha pedig nagyon jól kijövünk egymással. Amikor a haragban levő résznél vagyunk, tényleg dühös vagyok, arra gondolok, hogy szakítanom kéne vele, hogy esetleg valaki mással kéne megpróbálkoznom. Az is problémám, hogy ha megtenném, akkor full egyedül lennék az suliban, mert vele vagyok mindig a legtöbbet, neki vannak barátai, nekem kevesebb, és unatkoznék nélküle. Nem hiszem, hogy szerelmes vagyok belé, és azt sem mondom, hogy nem imádom, mint állat.

Jó vele, de elég sokszor nem, unatkozom, viszont tudom, hogy nélküle nagyon magányos lennék. Ez biztos kihasználás, és amikor vele vagyok, gondolom nem merek kilépni a komfort zónámból. 16 éves lány vagyok, és nem tudom mit tegyek, mit érezzek, van valaki, aki teljes szívéből szeret, és én meg nem bírnék nélküle boldogulni. Már annyira megszoktam, hogy nem is emlékszem milyen volt nélküle. Azt hiszem valami megromlott talán. Első sorban véleményekre vagyok kíváncsi. Köszönöm szépen a válaszokat.



2014. dec. 3. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Amiért akarsz mi honnan tudjuk.
2014. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2014. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De érdekes, a suli tud rólatok?
2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen
2014. dec. 3. 20:31
 5/10 anonim válasza:

ő hogy van ezzel az egésszel, hogy érzi magát? szerintem le kéne ülnötök megbeszélni, és együtt eldönteni, hogy mi lenne a legjobb. ha írsz privátban, szívesen próbálok segíteni, több tanácsot adni. kicsit hasonló cipőben járok, mint te.

19/L/L

2014. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy megérné megjavítani a dolgokat....minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek :)
2014. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#3 A megnyilvánulásod lesajnálni való


Kedves kérdező, én, ha a helyedben lennék megbeszélném a dolgokat, hisz ha hagyjuk elfajulni, elévülni, végleg elromlani a dolgokat akkor az mindkét félben fájdalmas emlékeket hagyhat. Tudom szerény és sablon, de én így gondolom, mindenesetre drukkolok értetek :)

2014. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Köszi, de nincs szükségem a sajnálatodra. Azért kérdeztem azt, amit, mert ha anno a mi sulinkban derült volna ki ilyen, hát minimum folyamatosan bámulták volna őket.
2014. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem őket is bámulják. Ők meg élvezik.
2014. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
úgylátom a kérdező másik felhasználóról írt :D
2014. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!