Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan mikor van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan mikor van egy barátod aki leszbikus és együtt éltek egy háztartásban és olyan jóban vagytok hogy együtt vállaltok gyereket?

Figyelt kérdés
PL:Összeköltöztök és nagyon jó barátok vagytok, csak ő leszbikus és mindketten élitek a saját életeteket. A kérdés annyi lenne, hogy ha elég erős a baráti kapcsolat, bevállalnád-e mint férfi, hogy csinálnál-e neki gyereket, de nem lennétek párkapcsolatban. Csak élnétek együtt egymás mellett. Remélem érthető amit kérdezek. F/27

2018. ápr. 27. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező mondok neked cifrábbat:


Adott volt 1 leszbikus pár, akik felkérték egyik haveromat legyen a donorjuk, ő adott is anyagot, melyet egy fecskendős dildóval nyomott fel magának a csaj. Megszülettek a gyerekek, itt ellett vágva a srác, nem láthatja, nem látogathatja, stb. Ő el is fogadta, mert ő donorként működött közre.


Eltelt 2 év a leszbikusok szétmentek, a srácnak meg gyerektartási per zuhant a nyakába és vonják tőle a gyerektartást!

2018. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

17:13!


Bennem felvetődött egy kérdés azzal amit mondtál. Ilyenkor nincs valamiféle védekezési lehetőség? Szerződés (hivatalos), hogy ne terhelhesse Őt felelősség? Vagy nem vehetné el gyámügy segítségével a gyereket?

2018. aug. 28. 17:53
 13/23 anonim ***** válasza:

Hiába írsz papírt ügyvéddel, az érvénytelen, mert csak abban az esetben nem kell fizetni, ha orvos csinálja és kifizeted a mesterséges megtermékenyítés költségét. Több hónapos procedúra és az első 2-3-at valahogy sosem tudják kivitelezni, de a pénzt elkérik.


Ezzel szemben, ha a leszbikus barátnőd még fiatal és termékeny, néhány jól időzített házi kezelés megoldja, szemben a fizetős helyen több millió Ft esetén is kérdéses

a végeredmény! Testvéremék 11 milliót költöttek el, közben a sok beavatkozás miatt lett egy csomó járulékos betegsége és eddig ilyen okból fakadóan 6-or kellett megműteni.

2018. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

A gyereknek IGAZI család kell, nem ilyen mesterkélt valami...

Majd ha a hölgynek is lesz párja, megpróbálhatják a s. bankot/örökbefogadást (bár nem tudom Mo-n engedélyezik-e).. te ebből maradj ki.

2018. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha szeretnétek a gyereket, nem lenne ezzel semmi gond.

Nem értem mit abajognak itt a többiek. Ma a normál, hetero családok nagy részében a szülők elválnak , a gyerekeket nem a biológiai apjuk neveli, sok gyerek hol apunál, hol anyunál van. Ez mitől jobb, mint a fenti szituáció?

2018. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy sokkal jobban örültem volna, ha ilyen szüleim vannak. És szerintem még sok más gyerek nyilatkozhat így erről.
2018. okt. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Van egy biszex haverom.Szex volt köztünk,jó volt anno.Nem vagyunk még véletlenül se szerelmesek,soha nem is voltunk.Ha én akarnék gyereket,szerintem simán belemenne barátilag,csak éppen nem akarok soha.De ha nagyon akarnék,simán el tudnám képzelni ezt a felállást azok után,hogy nem találtam egy normális pasit.
2018. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az idiótákra mindig lehet számítani... Persze! Mindenki úgy él ahogy akar...
2018. nov. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

gyerektartási per jöhet akármikor.

ha bizonyítani tudja, hogy ki a gyerek biológiai apja, akkor attól a férfitól vonják a gyerektartást, akármilyen papírt írtak előtte.

én nem vállalnám be semmi pénzért

2018. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
atyám.. igen, rohadt jó ötlet. más se lett volna örömtelibb, mint úgy felnőni hogy anyám nőkkel kefél, apám meg szintén más nőkkel, egymáshoz meg semmi közük csak haver pacsi puszi. az aztán az igazi család. lehetne valaki ennél is undorítóbban önző és idióta, hogy képes egy MÁSIK EMBER életével szórakozni, csak mert babázhatnékja van? vegyetek egy kiskutyát.
2018. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!