Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szoktatok egymásról gondosk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok egymásról gondoskodni ha valamelyikőtök nagy beteg?

Figyelt kérdés
Nem ilyen nagyon durva betegségre gondolok,hanem pl ha influenza járvány van,és egyikőtök magas lázzal szenved,legyengül olyankor segítitek egymást ?
2018. máj. 5. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

soha. mi vagyok, a szolgája? Mit képzel magáról! Felnőtt ember, nem?


Bakker, Neked mit jelent a szeretet?


41/F

2018. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem, én kirugdosom az ágyból, és ha elájul olyan gyenge, akkor még meg is rugdosom hogy ne szimuláljon.


Milyen kérdés már ez?? Persze hogy segítjük egymást ilyenkor, aki nem, annak nem is való párkapcsolat

2018. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze, alap. ha nem èlnènk együtt, kicsit nehezebben megoldható lenne, de akkor is igyekeznêk mellette lenni.
2018. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, felnőtt önellátó emberek vagyunk, nem szorulunk egymás segítségére
2018. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig gondoskodunk egymásról. Sokszor főzök neki, ő bevásárol, és így tovább. Nálunk ez a bevált módi, és a családom is így nevelt.


Ennek köze nincs a szolgasághoz vagy az önállósághoz... :)) Mosolyogtató egy-egy komment.

2018. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak más-más módon, ezt volt nehéz megszokni.
2018. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, nekem ez automatikusan ment de nem volt könnyű menet. Párom ilyenkor mindig elbújna az emberiség elöl s agonizálna egyedül tipikus pasi. De pár alkalom után mikor nem hagytam, hanem mentem, vittem a gyógyszert, főztem rá akár három másfajtát ha valamit nem bírt a gyomra, fürdettem, volt hogy hányást takarítottam, amíg aludt borogattam. Rájött gyorsabban meggyógyul s élvezte hogy szeretgetem.

Ő viszont szörnyű ha valami bajom van. Minden apró köhögésre, vagy ha becsípődik a derekam s megfordultam az ágyban már kétségbe esik s vérebként őrködik minden mozdulatom felett. Nagyon túlzásba viszi ő is.

Valahogy mellette értettem meg felnőtt fejjel mennyire is ijesztő lehet a szerelem, lehengerlő hogy örökre szólhat s ha egyik mozdul a másik vele fordul mint a táncban. Számunkra ilyen s fura megszokni bárkinek ennyire fontos tud lenni az ember s milyen jó is.

2018. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha dolgoznom kell, akkor persze megyek melóba (előtte főzök le teát, neo citran, kaja kéznél és lelkére kötöm, hogy akármi van, hívjon).


Ha otthon vagyok, akkor sem ülök az ágya mellett non-stop, de főzök húslevest, teát, amikor épp ébren van, lefekszem mellé, simogatom, beszélgetünk, elaltatom.


De nem "szarom le" :)

2018. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még ha csak szimplán ki van merülve a párom, már akkor mindent megteszek, hogy ami terhet csak lehet levegyek a válláról. Hátha még beteg is!
2018. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!