Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem birom elviselni a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom elviselni a parom ha "beteg". Mas ferfi is ilyen?

Figyelt kérdés
4 napja fekszik. Semmit nem hajlando csinalni. Harom napja volt egy hoemelkedese, 37,4. Azota 36,4. Ami allitasa szerint nala mar laz... mert neki alacsonyabb a homerseklete... ja es faj a torka, kicsit kohog. en is megfaztam. Tusszogok, folyik az orrom. Megis elvegzem a dolgokat, dolgoztam, este ertem haza a napokban. Es annyira idegesit hogy o meg nyavajog, mikor semmi baja. Itt a hetvege es csak fekszik. Mert o beteg.
2017. nov. 4. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémhez is papot kell hívni olyankor meg a piócás embert.. :D Mondjuk azért ő egy kis hőemelkedéssel nem szokott 4 napig feküdni, de sokkal hisztisebb olyankor az biztos. Szerencsére nem beteg sokszor, így tudom tolerálni. Kicsit pátyolgatom meg szeretgetem, de azt meg amúgy is megérdemli.
2017. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vagyok ilyen ha a hasam fáj és hányingerem van, akkor én is csak fekszem és szenvedek.
2017. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ilyenkor engem idegesit. Nem erzem azt hogy patyolgatni akarom.

Idegesit hogy egy semmibol eljatssza hogy o mennyire beteg. Persze volt mar 40 fokos laza, akkor maskepp viselkedtem en is.

En a nogyogyaszati mutetem utan 3 nappal elmentem boltba es sutottem neki tortat mert szulinapja volt. O meg 36,4 lazzal fekszik...

2017. nov. 4. 08:10
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Senki nem szeret beteg lenni, úgy néz ki ő az átlagnál kicsit nehezebben viseli.

Nem bírsz ki egy hétvégét amit otthon pihentek?

Csinálj egy teát neki és filmezzetek.

2017. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Nincs két ember, aki ugyanúgy élne meg egy betegséget. Lehet, hogy őt tényleg padlóra küldte - azért lássuk be, az egy elég depresszív állapot, olyan hétköznapi dolgok elé gördül akadály, ami egyébként a napi rutin része. Emellett pedig lehet, hogy tesztelni is akar, bár nem szándékosan - mennyire vagy ilyen helyzetben mellette, mennyire vagy gondoskodó és türelmes. A leírás alapján nálam nem vizsgáznál jelesre :D
2017. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Ő a párod én az enyémet akkor is pátyolgatom, ha azt mondja semmi baja, de mégis látom, hogy rosszul érzi magát.

Főnyeremény lehetsz..

2017. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De kibirok. Csak pl most itt az ocsem akivel fel evente talalkozok es ugy volt hogy programozunk valamit
2017. nov. 4. 08:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha félévente találkoztok akkor talán az öcséd is szeretne veled kettesben lenni addig a párod pihenhet mindenki jól jár.
2017. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy más baja (is) van. Lelki eredetű ami ágynak döntötte. Vagy csak hipochonder. Ha ez gyakran ismétlődik akkor beszéld meg vele hogy vizsgáltassa ki magát. Én akkor vagyok beteg, kis túlzással ha elvisz a mentő.
2017. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kitartást! :-)


[link]

2017. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!