Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az emberek többsége (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége (főleg nők) miért nincs jóba az anyósával?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert az anyós korú nők többségének - tisztelet a kivételnek - meggyőződése, hogy ő úgyis jobban tud mindent.
2018. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert az anyósok zöme alacsonyan, seprűn repülő boszorkányok.
2018. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Mert 2 nő nem fér meg 1 csárdában.
2018. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok rosszban vele, én vagyok a legaranyosabb ember a világon mikor vele vagyok. De én ki nem allhatom, hogy 30 évesen a kisfiát úgy kezeli mintha óvodás lenne, és megszól, hogy miért nem vasalom ki az ingjeit a páromnak. Meg miért nem főzök minden nap. Satöbbi satöbbi. Arról nem is beszélve, hogy átjön és pakolászik! Az én anyukám soha nem nyúlt bele a ruhásszekrényembe gyerekkoromban sem...
2018. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, kérdezd az anyósom!
2018. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert az anyós korú nők nem értik meg, vagy nem akarják elfogadni a tényt, hogy a világ változik, mások a szokások, és mindent úgy akarnak, ahogy az az ő fiatal korukban volt, és ez szüli a vitákat anyós és menye között!
2018. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Anyám már nem ismerte az anyósát, mert az apai nagymamám a szüleim megismerkedése előtt meghalt. Viszont a mi családunkban apámnak volt gondja az anyósával, vagyis az anyai nagyanyámmal, de teljesen érthető, mivel nagyanyám nagyon kötekedő típus, igazából a saját gyerekei sem tudnak tartósan jól kijönni vele, és az unokákkal sem viselkedik jobban.

Amióta anyai nagyapám meghalt, és egyedül maradt, azóta valamennyire javult a természete, talán mert jobban megérintette a halál közelsége (már ő is 80 éves elmúlt), de korábban nagyon nehéz volt vele.

2018. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek többsége jóban van az anyósával, csak ők nyilván nem írnak ide ki kérdéseket ebben a témában, mert nincs miről.
2018. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Srác vagyok és van egy tesóm. A környezetemben a férfi barátaim jó részének ismerem az anyját. Komoly probléma nem szokott lenni, csak néhány anya túlfélti a kicsi fiacskáját. Ezt a saját anyámon is érzem, de nem ugrott még össze egy barátnőmmel sem, mert kezeltem a helyzetet :D
2018. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Biztos mert nőgyűlölők. :D

Én, pasas létemre, jóban voltam minden anyóssal.

Valószínű azért, mert az idősebb nők csak emberként tekintenek a fiatal(abb) nőkre, akiknél valljuk be, bizonyos életkorok között, a sárkány kategória igencsak bejátszik.

2018. máj. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!