Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiként 1 szexuális partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként 1 szexuális partner egy életen át?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan férfit, vagy van köztetek olyan aki már középkorú vagy idősebb, és egész életében csak egy nővel feküdt le? Mondjuk mert megtalálta élete szerelmét stb. Ha van ilyen nem bánta meg? Létezhet ilyen egészséges körülmények között, hogy egy férfinek egy szerelme/szexuális partnere legyen egy életen át..?

2018. máj. 25. 00:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

Nőknél sem normális dolog, a férfinél pláne nem. Lehet szerelmes valaki, de az elmúlik idővel, és a kíváncsiság bizony ott van, milyen lehet egy másik nővel/férfival a szex, hogy meg tud e hódítani egy másik embert...és ha nem lép ki a kapcsolatból (és általában ez van) akkor annak megcsalás lesz a vége.

Konkrétan nem ismerek ilyet, de én 16 éves lány voltam amikor összejöttem egy pasival, 8 évig voltunk együtt, és igen, kíváncsi voltam másra, végül nem én csaltam meg, hanem ő engem!

Én azt gondolom ki kell próbálni többet, hogy később ne motoszkáljon a kisördög a fejben. Egyébként több partner után is sokszor van megcsalás, de az más okból (is)szerintem.

2018. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok ilyet ismerek akik (tudtommal) egy nővel feküdtek le, együtt öregedtek meg. Ezek a 60-70 éves korosztáéyban vannak. Nem volt mindig divat a hármasszex, a feleségcsere meg a buzulás, leszbizés. Az anál meg a mélytorok sem volt akkoriban alapkövetelmény.
2018. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Apám. Anyám volt csak neki, 36 éve házasok. 👍🙂 Egyetértek a #2-essel.
2018. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

2 :D:D:D

Jót nevettem, ez most ugyan hogy került ide? Ki beszélt itt análról és hasonlókról?

Azt ne mond nekem, hogy régen nem volt több partner egy embernek? Igaz korán házasodtak, de ment a megcsalás. Az is igaz, hogy nem volt facebook, így megoldották a szalmabálában.

2018. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát anno én sem tudtam ezt elképzelni, hogy én egy lánnyal életem végéig, de ma már amiota együtt vagyok a barátnőmmel (ő volt az első nekem és forditva), el tudom képzelni az egész életemet vele, közel 30-hoz már több mint 10 éve együtt :)
2018. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
36 vagyok eddig 1 nővel voltam aki az exem. Szóval én mondjuk úgy most már nem szeretnék egész életemben csak egy partnert :D legalább mégegyet :D
2018. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

"Nőknél sem normális dolog, a férfinél pláne nem."


Pedig az, vagy legalábbis annak kellene lennie még mindig. Viszont az nagyon szomorú hogy a többség már csak el sem tudja képzelni hogy egyetlen emberrel élje le az életét...

Pedig ismerek én is ilyen párt (talán többet is, nem tudom biztosan), és egyébként én úgy látom hogy sokkal minőségibb a kapcsolatuk még most is, mint azoké akik 2-3 évente új "igazit" találnak maguknak.

Na erre varrj gombot.

2018. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy te mit tudsz más kapcsolatáról egy dolog. Sokszor azok sem tudják akik benne élnek, pláne a megcsalást.

A monogámia sem normális dolog, sem az embernél, sem az állatnál...ezt csak a társadalom erőlteti.

Az én dédim aki 97éves, mesélte sokszor, hogy az ő nagyszülei(!!) idejében is megoldották a félrelépést! Tehát már akkor sem ment az életünk végéig egy partner.

2018. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Inkább ez lenne az egészséges körülmény. Sokkal több előnye van a nők és a férfiak számára is az ilyennek. A partnercserélgetős dolog inkább csak traumát okoz valamelyik félnek. Csak még nem fejlett eléggé a tudomány, hogy ezt felismerje, a közvélemény szintén mérföldekre el van maradva a realitástól.
2018. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

"Létezhet ilyen egészséges körülmények között, hogy egy férfinek egy szerelme/szexuális partnere legyen egy életen át..?"


Egészséges körülmények között nem. De a vallásosok között több ilyen fickó akad. Az más kérdés, hogy boldogok-e vagy sem. Almási Kitti az egyik könyvében írt egy ilyen emberről (Bátran élni), érdekes elolvasni...

2018. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!