Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés férfiként tényleg idopocsekolas?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz tapasztalatot hallok, és olvasok erről.


Nem vagyok jóképű, kigyúrt, pénzes, egzisztencialt.


2018. máj. 24. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem az. De nagyon oda kell tenni magad és nem kis feladat. Rengeteg idő és energia.
2018. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Előbb agyra, önbizalomra, önszeretetre gyúrjál.

Mert az eléggé beszédes, hogy ennyire negatívan jellemzed magad, hogy nem vagy jóképű.

Nagyon jól tudhatnád, hogy a szépség mindenkinél mást jelent.

De az, hogy valaki így jellemzi magát, az már magában visszataszító.


És kit érdekel, hogy nem vagy pénzed? Van munkád? Megkeresed a minimálbért? Igen? Akkor meg, mi a problémád?

A legtöbb ember az országban kb 150 ezret keres, mégse picsog úgy, mint te.


Páromat neten, egy közösségi oldalon ismertem meg. 5 éve együtt vagyunk.

2018. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van jó meg rossz tapasztalat is. Rám se igaz egyik se, mégis sikerült netről randiznom emberekkel... Igaz, nem egyik napról a másikra ugranak rám a lányok.
2018. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem nézel ki úgy, hogy minden lány összepisili magát, ha csak rád néz, akkor igen, időpocsékolás. El sem olvassák a nők, amit írsz nekik.
2018. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, mert a nők többsége minimális energiát sem fektet bele a dologba. Tisztelet a kivételnek, ugye.
2018. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én még soha nem próbáltam, de biztos vagyok benne hogy az. Próbáld személyesen, járj el sportolni, változtass kicsit az élethez való hozzáállásodon és élj aktív életet. Ezáltal új embereket ismerhetsz meg, melyből akár majd egy párkapcsolat is születhet!
2018. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Időpocsékolás az mindenképp, nőként is. Egy társkeresőn mindenki mást mutat magáról, mint ami a valóság - nem azért, mert hazudnak, hanem ez egyszerűen ilyen, mutatsz egy bizonyos képet magadról, de ebből még sok minden derül ki.

Az élőben ismerkedés híve vagyok.

2018. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*jav: ebből még sok minden NEM derül ki.
2018. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó taktikát kell választanod, hogy sikeres legyél.
2018. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!