Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Folyton a volt felesegeről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a volt felesegeről beszél. Normális ez?

Figyelt kérdés

Szia! :)

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt. Azt vettem észre, hogy napi téma az ex felesége. Jó, igaz az is, hogy sok bosszúságot okozott már nekünk, de fura. Mindig mondja milyen aljas, ilyen meg olyan, stb. Úgy adja elő, hogy mennyire utálja, de közben nem küldi el a fenébe azzal a problémával kapcsolatban, ami épp bosszantja. Mikor beszélnek, akkor meg tök kedves vele. Van egy közös lurkojuk, tehát nyilván kell tartani a kapcsolatot, nem is erről beszélek. De hogy napi téma!!?? Nekem ez már sok!! Szerintem még érez iránta valamit. És lehet az nem is utálat vagy gyűlölet? Mondtam már neki, hogy zavar, de én vagyok a hisztis, és nem igaz, hogy napi téma.


Benneteket nem zavarna?


2018. jún. 4. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. A gyerekhez tartozik, nem az anyjához. Ha ezt 3,5 év alatt nem fogta fel, én kidobnám.
2018. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

#1 Itt mindenre az a válasz, hogy kidobnám.... Jesus.


A gyerekhez hozzátartozik az anyja ebben az esetben, mivel, ha jól értem vele él a gyerek. Ha aljas a nő, akkor az apja ellen hangolhatja a gyereket, ha nem tart fent vele egy legalább minimálisan jó kapcsolatot. Elemi érdeke diktálja ezt, ha fontos neki a saját gyermeke.

Így micsoda őrjítő konfliktus lehet ez benne, ha utálja a nőt, de szereti a gyerekét.

Ha ez eddig igaz, akkor jó eséllyel ez tematizálhatja a hétköznapjai során a gondolatait. Ez az ember egy szinte feloldhatatlan szembenállás hosszú, hosszú évekig tartó elviselésesre kárhoztatott.

Ezt a poklot nem lehet csendben tűrni, hogyan várhatod a szenvedőtől, hogy ne sikoltson?

2018. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es. Biztos van igazság abban, amit írsz, és köszönöm! Én is gondolok erre, de szeretném már, ha velünk foglalkozna, hogy ránk fektesse a hangsúlyt, és ne a bosszankodasra. Valahogy nem veszi észre, hogy ez már sok.
2018. jún. 4. 21:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként engem is bosszant a volt felesége, mikor mondja a bosszúságokat, hogy miket csinál, de nincs értelme, hogy ez töltse be a napjainkat.
2018. jún. 4. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Ebben kétségkívül igazad van. Értelmét én sem látom, csak hogy az érzések nem az értelmet követik.

Nem döntheted el racionálisan ezt. Nem határozhatod el, hogy nem érzed a tűz égetését a karodon.

Más megoldás kell.

2018. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak unalmas az élete, és ez hozza az egyetlen témát, amiről lehet beszélni.
2018. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy unalmas. :)
2018. jún. 4. 22:02
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 Tudom, hogy nagyon nagyon nehéz!! :)
2018. jún. 4. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Van aki minden kis szaron képes morogni, sőtt hobbija a morgás... Nem képes észrevenni a jó dolgokat és arra koncentrálni. Normális esetben az ember keresi a rossz dolgokra a megoldást hogy ne keserítse meg a mindennapjait, nem?

Egyébként nekem is kicsapja az exfeleségem néha a biztosítékot, de nem agyalok, nem stresszelek a dolgain, mert minek? Pont ezért szabadultam meg tőle hogy ne stresszeljek napi szinten. El kell engedni az ilyet... nem foglalkozni vele.

2018. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De igen zavarna nagyon is.

Mintha magának akarná meg magyarázni, hogy a volt felesége úgyis csak egy szemét dög.

De téged miért 3,5 év után kezd ez zavarni?

2018. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!