Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha folyton attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyton attól tartok, hogy ez az utolsó napunk együtt?

Figyelt kérdés
Régebben, pár kapcsolatommal ezelőtt mindig hittem abban, hogy a barátom a férjem lesz. Boldog volt minden perc, mert biztonságban éreztem magam. Most viszont félek mindig mindentől, és hiányzik, mert nem akarom elveszíteni. Nem tudok a pillanatnak élni, és furán viselkedem. Úgy, mint aki hosszú ideje nem látta, pedig együtt lakunk. Nem akarok az agyára menni, de nem tudom hogyan bízzak abban, hogy nem minden nap egy lehetséges utolsó nap.
2017. ápr. 8. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Előszöris mondd el neki ugyanezt...
2017. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
irány a pszichológus
2017. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát akkor hamarosan szakitani fogtok mert amitől a legjobban félsz az be fog következni :)
2017. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nézz magadba? szereted még őt? ezt akarod? vagy esetleg látsz rajta valami furát? Ő szeret még téged?
2017. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!