Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hiba lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba lenne így összeköltöznünk a barátommal?

Figyelt kérdés

Ő már pár éve dolgozik és Bp-n lakik albérletben. Én is nagy valószínűséggel oda fogok járni egyetemre. Minden nap bejárni nagyon kényelmetlen lenne, de a koli és az albi se megoldható. A barátom azt mondta simán hozzáköltözhetek, nem is kell fizetnem semmit. Egyrészt örülök, hogy ennyit jelentek neki, másrészt kihasználni se akarom.

19l



2018. jún. 5. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Van itt egy lány, ő is húde szerelmes volt, elvégezte a sulit - addig a pasi tartotta el, nála lakott 18 éves kora óta -, és nem tudja, hogyan szakítson, mert szmétségnek érezné ezek után, de a srácot már nem szereti.


Tojáshéjjal a seggeden nulla pénzzel szerintem pfátlanság más nyakára költözni és élősködni rajta.

2018. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2018. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Összeköltözünk végül. Sokat gondolkodtam rajta, de a barátom is nagyon vágyik rá. Szerinte ez belefér egy komoly kapcsolatba, ha lehetőség van rá. Persze igyekszem majd én is megkönnyíteni a dolgát :)
2018. jún. 6. 16:36
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

hol itt a kihasználás?

akik meg nem látják a különbséget egy párkapcsolat és a zöldségpiac között mondanám, hogy a srácnak nem lesz attól több kiadása.

2018. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Okés, azért majd ne írj ki kérdést, hogyha kidobnád, és "jaj, mennyit tett értem, hogyan szakítsak vele".
2018. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!