Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után milyen új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után milyen új tulajdonságokat, szokásokat fedeztetek fel a párotokban, amiket előtte nem tudtatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon házias.


Felújítás alatt elég sok vita volt, kiderült, hogy elég hisztis tud lenni.


Kb. ennyi:)


25N

2018. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó korty tejet meg egy szelet szalámit visszateszi a hűtőbe.

Nagyon nehéz eset betegen.

Amit egyszer eltesz jó helyre, hogy meglegyen, az soha többé nem kerül elő.

2018. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra gondoltam, köszönöm, jöhetnem még! :)
2018. jún. 13. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
a nagyon nehez betegen az eleg altalanos jelenseg
2018. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

- széthagyja a koszos zsepijeit

- megszárítja az 5 mm-es haját - még nyáron is (ez olyan vicces, mert én meg sohasem, holott lassan derékig ér)

- haja kb. nincs, de sampon után tesz rá ápolóbalzsamot is

- utálja felhúzni a redőnyöket, mert "belátnak a szomszédok" (függöny nem opció, noha karnis van neki)

- ha ideges, tépkedi a szakállát

2018. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

- profi utazásszervező - minden csatlakozást aprólékosan a lehető legkevesebb átszállási idővel megtervez

- kb. azonnal képes dönteni váratlan, nehéz helyzetekben (én még épp csak felfogom, hogy gáz van, ő már a lehetséges megoldásokat pörgeti)

- ha simogatom a hátát, perceken belül elalszik

2018. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

- Nem engedi kivenni a részem a házimunkából (pedig szeretek mosogatni, takarítani), úgy van vele az az Ő dolga. Hányszor kaptunk össze amiért megcsináltam helyette amikor dolgozott :D :D

- Amikor fáradt kicsit hisztis, csípősek a poénjai

- Piros napos ünnepekkor elsózza az ételt (amire máskor mindig precízen figyel)


Én 29/f, a párom 27/n

2018. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyuci kicsi fia aki az aszaltol nem birja elvinni a mosatogba a tanyert.A konyhat,eloteret arra használja hogy a szennyes zoknikat ott vegye le..UTÁLOM!!!
2018. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Összeköltözés előtt sokszor vendégeskedjetek egymásnál! Akár több napra ott alvás. Közben kiderül egy két hátrány.
2018. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Robbbi válasza:

A párom (40N) hát így 9 évnyi házasság után és 19 év ismeretség után is tud produkálni újdonságokat...

Összeköltözés után nálam laktunk és nagyon házias volt.

Ahogy itt előttem írták, sokat kell vendégeskedni egymásnál ott aludni stb... "mert lakva ismeri meg az ember a másikat" -ez nagyon nagy igazság.


5 és 3 évesek múltak a gyerekek, de egyre nehezebb vele. A reggeli felkelés után, meg az esti lefekvés előtt az rémálom. Én elég sokat vagyok nappal otthon a munkám miatt, mert ünnepnap meg éjszaka is dolgozom, tehát én is kiveszem részem a gyereknevelésből. De az a hiszti amit pár éve produkál a gyerekek miatt az nem egyszerű, már nem akar alapvető dolgokat megcsinálni otthon. Persze nem dolgozik a házimunka meg nem smakkol neki.

Mondjuk van 3 nagypapa és 3 nagymama de nemigen segítenek. Valaki idősebb, valakit meg nem érdekelnek az unokák, szerintem ezért változott meg. 43F

2018. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!