Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szeretné hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hogy együtt éljünk, de van neki egy kisiskolás gyereke, akinek a felnevelésében nem akarok részt venni (közös gyerek se kell). Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Végre megtaláltam a páromat. Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom. 6 évvel idősebb nálam és van egy 8 éves lánya. Miattam hagyta ott a férjét. Most a saját lakásában él, oda szoktam feljárni hozzá, hogy együtt legyünk. Mindig azt szeretné, hogy költözzek oda. Egyszer megpróbáltuk, de 1 hónap után meguntam, hogy nekem kell a gyerekkel is foglalkoznom. Nem az én gyerekem, közös gyereket se szeretnék. Nekem így jó, pedig sokat veszekszünk, legtöbbször a gyereknevelés miatt. Mit csináljak?

2018. ápr. 25. 20:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd őket békén. A gyerek nem kell, akkor nem kell az anyja se.

Ő meg rájön, hogy mekkora ökör volt, amiért miattad rúgta fel a házasságát.

2018. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Jól bedőlt neked!
2018. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ott ezt a nőt, egyàltalán nincs semmi keresnivalótok egymás mellett. Nem is ertem, miért nem b..szott már eddig ki, mint macskát szokták sz..rni?
2018. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha kell a tehén, kelljen a borja is!
2018. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Ez kardinális kérdés,már tisztáznotok kellett volna. A szülők nehezen fogadják el ha a párjuk nem akarja a gyerekét elfogadni. Te pedig kereshettél volna olyan lányt aki Hozzád hasonlóan gondolkodik ebben.
2018. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem mi ez a hozza állás . Nem kötelessége más gyereket nevelni.

Ebben semmi rossz nincs

Beszéljetek meg hogy te oda költözöl de azért nem akarod betölteni az anya szerepet próbáljon meg ebből téged kihagyni

Aterzem a problémád, én sem szeretnek szülni más gyereket nevelni meg végképp nem

2018. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
"Nem értem mi ez a hozza állás . Nem kötelessége más gyereket nevelni." => Valóban nem. És valóban semmi rossz nincs benne, ha valaki így gondolkodik. De könyörgöm, akkor ne jöjjön már össze gyerekes nővel, vannak gyermektelen nők, akik szintén így gondolkodnak, olyat kell választani, és ennyi.
2018. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%

Ember, te mire számítottál amikor egy gyerekes nővel kezdtél ? 28 évesen nem tudtad kisakkozni hogy az anyja nem fogja miattad sutba vágni a gyereket (ha normális anya).

Egyébként még sok időd lesz ezen gondolkodni amikor öreg korodban hónapokig senki sem fogja rád nyitni az ajtót.

2018. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
A nő a gyerekét fogja választani. Bár azért hamarabb is tisztázhattátok volna, hogy ki hogyan képzeli el a továbbiakat...
2018. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem miért ne lehetnének együtt úgy hogy a férfi nem szól bele a gyerek nevelésébe. Az anyuka neveli és kesz
2018. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!