Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözzünk? Mik a tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzünk? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören írom le az elősztorit:

19 éves vagyok, a volt barátommal 3 évet voltam együtt, 2017-ben szakítottunk. Amíg vele voltam, megismerkedtem egy fiúval de az akkori kapcsolatom miatt nem történt köztünk semmi. Ez 2 évvel ezelőtt volt.

1 évig szingli voltam, azonban januárban felkeresett ez a fiú, aki ezáltal több mint 2 évet várt rám és összejött a találkozó, szerelmes vagyok, mindig is vonzónak találtam, nem volt számomra ismeretlen, mert mindig órákat telefonáltunk. A személyesen eltöltött idő csodálatos volt, örülök, hogy 2 évet "várt rám".

(Fontos tudni:

Más országban él, ritkán találkozunk)

Rátérek a konkrét kérdésemre:

Tervezek lakást venni, az előző kapcsolatomból tanulva nem hamarkodnám el az összeköltözést, legalább év végéig várnék minimum.

Mit gondoltok az összeköltözésről ilyen korban, viszonylag hamar? Milyen tapasztalataitok vannak?

(Mindketten tanulunk, emellett dolgozunk)



#párkapcsolat #összeköltözés #együttélés #páekapcsolatok #nemzetközi szerelem
2018. jún. 1. 20:59
 1/7 Fish1 ***** válasza:
57%
Nem korfüggő. Csak akkor menj bele, ha már biztosnak érzed magad az egészben.
2018. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én az elemmel pár hét járás után osszekoltoztem, és nem bántam meg később. Évekig együtt voltunk.
2018. jún. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
*én az exemmel (autocorrect)
2018. jún. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak is akkor költözöm össze bárkivel is amikor eltelt kb 1-2év ,lemennek az agyban a biokémiai folyamatok és látom hogy van még értelme annak hogy együtt vagyunk . Rózsaszín ködben nem szeretnek össze költözni senkivel
2018. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

19 évesen MIBŐL tervezel lakást venni? :D


Amúgy mi 30 nap utn költöztünk össze az 1000km-re élő párommal, 1,5 évvel ezelőtt.

2018. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom miért lényeges, hogy miből tervezek lakást venni :-)

A lényeg, hogy ez lesz :)

2018. jún. 2. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy hozzá. Én mindig szkeptikusan állok ezekhez a történetekhez és általában sajnos az élet engem is igazol a mai világban. Mindenesetre a ti döntésetek, ezt nektek kell érezni. Csak gyereket ne vállaljatok még jópár évig!
2018. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!