Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy hivatalosak voltunk a férjem unokaöccse ballagására. Elmentünk fél 7re oda értünk, vittük a 10 hónapos lányunkat! Este fél 11kor haza indultunk, párom karika gyűrűjét lerakva, átöltözve közölte ő vissza megy bulizni! Én pedig ezen kissé berágtam! Szerintem jogosan, felnőtt férfi, állandó fáradság részemről is, jelzem mert állandóan éjszakázunk a kislányommal és a nappalok sem zökkenő mentesek, a hétvége az amikor jobban pihenek vagy tudok takarítani de mivel ő most jelenleg bulizni van ez most sikertelen lesz! Egyébként kissé féltékeny is vagyok az este folyamán szólnom kellett hogy ne alázzon és nézzen már más nőt hisz ott vagyunk vele. Szerintetek jogos ez? Másnak is rosszul esne? Amikor rákérdeztem mégis mikor jön úgy felelt hogy amikor haza ér akkor! Én bezártam az ajtót és nem érdekel hol alszik de nem fogok sem az ő kedvéért fent lenni hogy várjam se nyitott ajtó mellett "aludni"
2018. jún. 16. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A férjed egy önző paraszt. A leírtak alapján abszolút nem tisztel téged és a kapcsolatotokat (leveszi a gyűrűt, más nőket feltűnően nézeget, miközben ott állsz mellette, bunkón válaszol a teljesen jogos kérdésre, hogy mikor jön), ráadásul apának sem éppen ideális, ha a gyereke elé helyezi a bulizást , és minden felelősséget egyedül rád ruház. Neki hogy esne, ha otthagynád vele a gyereket , hogy akkor most random elmész bulizni a barátnőkkel? Ő lenne az első, aki hisztizne miatta. Sajnálom, hogy ilyen éretlen és énközpontú embert sikerült kifognod. Tanácsot nagyon nem tudok adni, de én biztos nem maradnék együtt egy ilyen emberrel.
2018. jún. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Naponta jönnek a kérdések az ilyen "színvonalas" választásokról.

Nem, nem jogos. Ha te egy ilyen embert választottál, akkor edd meg, amit főztél.

2018. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve el se mentem volna ilyen kis gyerekkel,ez nem egy világmegdöngető esemény,pont lesz.rtam volna.De ez csak én vagyok,tőlem mehetett volna egyedül.Lerakja a gyűrűt és átöltözik,és lelép ? Kis genya.Nem veszekednék,szépen kijózanodna,aztán onnantól kezdeném a terrort.Persze ünnepélyesen lerakva a gyűrűt valahova.Hazaér,na itt a gyerek,nekem dolgom van,szevasz.Ezt párszor eljátszanám.Nem tetszik valami ? Akkor szevasz.Ahogy neked van jogod bulizni,nekem is van,vagy elmenni valahova,majd félre áll a szád ha gyerektartást kell fizetned innentől kezdve.
2018. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha előre megbeszélitek, hogy ő kicsit kimarad, akkor nem kellene fennakadni, de a leírás alapján szimplán rájött a kangörcs és lelécelt. Mi az, hogy lerakja a karikagyűrűt? Elbeszélgetnék vele a folytatásról...
2018. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan haragszol. Mi az, hogy buli előtt leveszi a karikagyűrűjét? Szerintem csajozni ment.
2018. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező nálatok nagyon nagy gondok vannak. A férjed nyíltan felvállalja, hogy sz.rik a fejedre, és nőzni megy. Azt gondolom, hogy a hétköznpok sem lehetnek valami megnyugtatóak.

Régebben is voltak ilyen dolgai, vagy csak nem rég kezdte el? Esetleg a hyermekvállalással kapcsolatosan változott a viselkedése? Írtad, hogy alállandó éjszakázás, és a nappalok se könnyűek. Nem lehet, hogy túlságosan minden a gyerek körül forog, egymással nem foglalkoztok, megszűnt, vagy nagyon ritka az intimitás?

Át kéne gondolni, és leülni megbeszélni vele, ki mit hiányol, hol lehetne változtatni, hogy jobb legyen stb.

De annak, hogy most így duzzogsz, meg bezárom az ajtót stb nincs értelme, csak olaj a tűzre.

Jogosan haragszol, ez tényleg írtó gusztustalan húzás volt tőle, mindenkinek rosszul esne. De az, hogy itt tart a kapcsolatotok, mindketten tehettek.

2018. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ki is dobtam volna egy ilyen akcióra.


Leszar, és elmegy kúrni a kislánya mellett... ennyi, ha neked ez jó, maradj vele.

2018. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült egy igazi paraszthoz hozzàmenni és gyereket szülni neki. Gratula!
2018. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!