Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

A párom kint dolgozik 3hetente jár haza 2 napra(mármint péntek este megérkezik,vasárnap délben indul vissza)

Szóval..ma együtt lehetünk volna,de lementünk a családjához(ez nem zavart volna,mert 1-2 óra lett volna)deeee erre bevágja,hogy neki kell egy dolog és elmegyünk megvenni.Ő a tesója és én.Mondtam,hogy én biztos nem,mert 4órás út volt.És hogy nem így terveztük a napot. Mondtam neki,higy hozzon haza.Majd 4óra múlva jöttek,hogy mehetünk moziba. Én mondtam hogy már sehova nem megyek már úgyis mindegy ez a nap el lett cseszve..most meg elvitte a tesoját a buszhoz.Szerintetek jogosan haragszom??


2017. jan. 28. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A harag sose jogos. Nincs lét jogosultsága.
2017. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem jogos, túlreagáltad... kb., mint egy gyerek, aki behisztizett, mert nem az lett, amit ő akart, de ez csak az én véleményem, ne haragudj, a részleteket nem ismerem.
2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Négy órás út, az igen... lehet, hogy "jogos" a haragod, lehet, hogy nem. Gondolom fontos dologról van szó, ha ennyit utazott érte, és mivel ritkán van otthon, ma tudta elintézni.

Ez a "már sehova nem megyek már úgyis mindegy ez a nap el lett cseszve..." viszont eszméletlen gáz hiszti, már 16 évesen is szégyelltem volna magam utána. xD

2017. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el hogy ez idő alatt még otthon kell neki mindent bele zsúfolni amit szeretne. Amit te csinálsz az pedig hiszti. Simán elmehettetek volna moziba.
2017. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az eddigi válaszokkal.


Plusz: ha én ilyen ritkán látnám a páromat, kihasználnám a lehetőséget, hogy azon a 4 órás úton is vele lehetek, beszélgethetünk, láthatom.

2017. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kamionos vagy mi?
2017. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te vagy neki, van pl családja is

nőjj fel

2017. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7éve vagyunk együtt.Szerintem már én is a családja vagyok.

És már nem azért,de kíváncsi lennék ti,mit szóltatok volna ha 3hete várnátok valakire,de ő bevonná az egy napotokba az egyik családtagját is..

Igen,vele mehetem volna,de nem fogom mindig én magam ő hozzá igazítani(mert eddig ez volt) úgy ráadásul,hogy nem is kettesbe lettünk volna.

De mindegy..

2017. jan. 28. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis liba vagy, ennyi. Képzeld,nekünk volt, hogy kéthavonta találkoztunk, és akkor ment le a csládjához is, de mentem vele, nem otthon duzzogtam, mint egy óvodás.
2017. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oke :)
2017. jan. 29. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!