Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik végülis tettek tévét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik végülis tettek tévét a hálószobába miért gondolják azt, hogy a párjuk is megszerette a tévével elalvást, ha eredendően ellenezte azt?

Figyelt kérdés
Nem gondolnak arra, hogy csak kényszermegoldás mert például nincs több helyiség, vagy nem akarnak vitát ebből, nem akarnak külön aludni és inkább szenvednek füldugóval, forgolódva, kényelmetlenül aludva?
2018. jún. 18. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod megbeszélni a pároddal? Hogy ha tv-zni akar akkor tegyen fel egy fejhallgatót. Van már ezer féle vezeték nélküli is.

Nekünk azért van TV mert a párom szex közben hangos, a falak meg vékonyak, így elnyomja az élvezet hangját. De egyébként egyikőnket sem zavar ha csendben nézi a másik.

2018. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk csak azért van, mert sötétben és csendben képtelenek vagyunk elaludni. Valamiért kikapcsol, azonnal felébredünk.
2018. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 szobàs hàzban lakunk, sok vàlasztàsunk nem volt, hova kerüljön a tv. Amúgy csak hírek nézésére hasznàljuk, még a nagyszüleimé volt... Szóval este 7 kor kikapcs. A férjem még akkor el tud simàn aludni mikor a laptopon neten sorozatot nézek. Ő ilyen. Hétvégén délelőtti óràkban ő sorozatozik, ahhoz fülhallgatót hasznàl mert nekem viszont csend kell az alvàshoz. Ennyit igazàn megtehet mindenki, ha a pàrja csak csendben tud elaludni.
2018. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fizetnek SEM lesz a hálóban tévé, ert SEMMI SZÜKSÉG rá.


Ennyi és ha az lenne az egyetlen szoba, ahol "lehetne", akkor sem lesz.


Felesleges, aki meg csak arra tud elaludni, az nem normális dolog, és legfőképp nem pihentető.

2018. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyan még nem élünk együtt, de mindig olyan szobában alszunk együtt, ahol van TV. Ő tipikusan olyan, hogy ha egyedül alszik, akkor mindig megy vagy TV, vagy laptop és arra alszik be. Viszont én egyáltalán nem ilyen vagyok, szerintem nem egészséges így aludni, nem lehet kipihenni magad. Én ezt elmondtam neki is, és mikor együtt alszunk akkor az a rendszer, hogy TV vagy laptop kikapcs és úgy alszunk. Nagyon ritkán van, hogy ő még nem tud elaludni valamiért és engedem, hogy nézzen valamit, hát olyan jól is alszom utána... De szerintem ez alap egy kapcsolatban, hogy kellenek a kompromisszumok. Azt nem hiszem, hogy aki ellenzi ezt, az "megszereti". Szerintem ez a másik félnél kialakult rossz szokás, hogy arra alszik el. Az emberi szervezetet nem erre találták ki. Bárki el tud aludni TV nélkül is, csak jól járhat vele, úgy tudja magát kipihenni rendesen. Szóval ebben szerintem inkább annak a félnek kell engedni, akinek ez a rossz szokása van, mert a másiknak az tényleg nagy problémákat okozhat hosszú távon, ha sosem tudja kipihenni magát. 24/L
2018. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!