Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtörtént már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már valakivel, hogy egy olyan srác kezdett neki udvarolni, aki nem jött be neki külsőre, de aztán, ahogy telt-múlt az idő mégis megszerette?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
Ilyen nem létezik, csak az elcseszett romantikus filmekben,vagy a tini vígjátékokban, de ott se nagyon.
2016. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Fúj nem hat nem vagyok én meleg
2016. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem...


A srác nem jött be, de az a tipikus rendes fiú. Gondoltam, miért ne? Megérdemel egy esélyt.

Aztán jöttek a bajok.

Már a legkisebb vitánál is kiakadt, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz. Nem is került ilyen szóba, de a legkisebb vitánál már parázott, hogy elhagyom.

A végén már szólni se mertem, mindenre csak bólogattam, mosolyogtam, mert annyira féltem, hogy megint kiakad, és öngyilkossággal fenyegetőzik. Semmiért nem szóltam, pedig a szex is pocsék lett, de még akkor is csak nyeltem és vigyorogtam. Mert ha megmondom neki a frankót, akkor összetörik. Közben végig éreztem, hogy valami hiányzik, boldogtalan vagyok, sokszor aludtam el sírva.

Aztán találkoztam valakivel, sokáig inkább kerültem, mert tudtam, hogy baj lesz... aztán egyszer eljutottunk odáig, hogy váratlanul megcsókolt, én meg megsemmisültem. Egyből tudtam, mi hiányzik az életemből hónapok óta.

Hazamentem, és megmondtam a pasinak, hogy bocs, de ennek vége. Jó ember vagy, stb, de én barátságnál többet sose fogok érezni, nem vagyok szerelmes.

Csúnya szakítás lett a vége, de nem bántam meg.

2016. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát igen, a 3-as találkozott valakivel,aki jóképű volt, jobban nézett ki, mint az előző barátja, és már össze is jött vele. Ennyi!
2016. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen,méghozzá a férjem.

Elkezdett udvarolni,sem külsőre nem jött be (nem taszított,nem volt ronda,egyszerűen csak nem az esetem) mert amúgy sem volt szimpatikus.Ő elég kitartó volt,elkezdtem jobban megismerni,és aztán már vonzódtam hozzá.Utána meg persze meg is szerettem.

2016. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
5-ös, aha, mesedélután :)
2016. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért fáj az elottem szólónak hogy valakinek valami összejött az eletben ? :DD
2016. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

mert hp. (hisztis p.) :)

az ilyenek remélem mindig egyedül maradnak

2016. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Na és ha egyedül maradok, akkor is elbánok veletek! :) Nekem nem kell társ, nem kell segítség! Simán esélytelenek vagytok velem szemben így is! :) Amúgy ha azt írják,hogy van ilyen,akkor csak van.
2016. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem a való életben, hanem a mesékben :)
2016. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!