Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai még 19 évesen összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még 19 évesen összeköltözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 15 éves köröm óta együtt vagyok, ő 23, én 19 éves vagyok :) Még otthon lakik, de idén el szeretne költözni, és azon gondolkodtunk hogy akkor már miért ne költözzünk össze? Munkahelyem van(diákmeló), havi 70-100k között keresek, párom havi 200-at minimum. Egyetem és meló mellett szerintetek megoldható lenne? :)


Válaszokat előre is köszi :)


2018. jún. 19. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem korai, főleg, hogy 4 éve együtt vagytok :)
2018. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Érdemes megpróbálni, 4 év után meg pláne.
2018. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ki kell próbálni.
2018. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az anyagiak szerintetek rendben lennének? Nem szeretnék rajta élősködni, és jó lenne minden hónapban félre rakni :)) Jelenleg 60-80k között vannak albérletek errefelé, és nincs benne a rezsi...kész lehúzás :D Meg a párom fél hogy nem bírnám, és a pénzemet is félti, mert jogsira gyűjtök például...van aki így csinálta az egyetemet hogy külön élt, és dolgozott is rendesen? Ha számít kereskedelem marketing szakra megyek :)
2018. jún. 19. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem korai. Megoldható. Lakva ismered meg a másikat igazán.
2018. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmi gond, ha valamennyivel be tudsz szállni, pl kajapénz, ilyesmi.
2018. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. jún. 19. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Le kell ulni szamolni, hogy ki mire mennyit ad es utana azt beleadni mindenkinek. Ennyi. Ha elore le van fektetve, akkor nagy baj nem lehet.
2018. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Abszolút. Teljesen jó az időzítés, hogy előrébb lépjetek a kapcsolatban, különváljatok a szülőktől. Most kell eldőlnie mindennek!
2018. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!