Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek kiakar használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiakar használni vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Tömör lényeg ismerem 3hónapja és össze akar velem költözni, én saját lakásban élek, míg ő albérletben lakik egyedül. Elhagyta 8honapja az élettársa akivel 7évig voltak együtt és ebből 6évet éltek együtt. Sok a rossz tapasztalatom mert eddig aki velem élt kihasznált szinte én tartottam el, mert be adott a rezsibe 20ezret havonta de kajába meg tisztálkodó szereknél 4hétből 1-2szer vásárolt be és többnyire én vásároltam és főztem. És nem tudom hogy szeret-e és tényleg csak azért akar-e velem élni mert mindig velem akar lenni vagy pedig mert én saját lakásban élek és így nem kellene lakbért fizetnie. Nem tudom hogyan jöljek rá arra hogy mi a valódi szándéka.

2018. jún. 19. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
3 hónap után tuti nem költöznék össze senkivel.
2018. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Beszéld meg vele, hogy te adod a fedelet a feje fölé, ő meg fizeti a kaját, rezsit.
2018. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
72%
Hát igazábol hogy ilyen rövid idő után ezt szeretné nekem csak sporolásnak tünik.
2018. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igen én is csak a pénzt látom ebben hogy amiatt akar velem össze költözni. Mert ennyi idő után szerintem túl hamar lenne az össze költözés.Neki lehet jobb lenne, de nekem viszont nem, mert akkor több kaja kell, több lenne a rezsi is.Mert nekem most így jo egyedül élni, és félek hogyha össze költözünk vele is úgy járok mint az előzővel aki magába zugatot majd azt vettem észre hogy szinte én tartom el.
2018. jún. 19. 16:17
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
7éves kapcs.-ból 3 hó múlva költözni az új jelölthöz? Hát nem szerelemből az tuti, hisz még rendesen nem is ismer..persze attól még szerethet de ez az elhatározás inkább a kalkulálással függ össze mint az érzelmekkel.
2018. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem varjatok vele, 3 honap keves ido
2018. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez neki igy olcso es kenyelmes. Tuti nem koltoznek vele ossze 3 honap utan.
2018. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor tehát csak a pénz miatt akarja.

És csak kábítás az hogy így úgy szeret és folyton velem akar lenni.

2018. jún. 19. 16:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Kábítás bizony! Ismerkedjetek még, randizzatok... aztán úgyis kiderül, hogy mit akar. Itt a nyár, járjatok együtt bulizni, fagyizni, fesztiválozni, stb. Ha mindent te fizetsz, és/vagy a költségek nagy részét te állod, akkor lehúzós a csaj. Ha korrekten viselkedik hónapokig, akkor jöhet az összeköltözés.
2018. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem kábít mindenképpen, lehet, hogy ennyire szeret viszont van mögötte anyagi dolog is.

Ha te is azt érzed majd, hogy együtt akarsz élni, majd akkor legyetek egy lakasban. A pénz ügyeket előre le kell fektetni. Minden honapban felezni a rezsit. Kaját is felváltva venni, vagy kitalálnk egy működő rendszert, vannak tök jó appok erre már, es lehet látni, hogy ki mennyit adott bele addig. Ehhez ragaszkodj, ha belemegy, akkor ha szeretnéd, most is mehet oda, de 3 honap korai.

Ettől nagyon szerethet még téged, lehet szerlmes beléd. De tény, hogu olcsóbb együtt laknk. Ezen kívül szeret nagyon. Ha rendesen feleztek, akkor neked is jobban kéne járnod.

Okosan és óvatosan.

2018. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!