Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret, vagy csak kiakar használni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi 2 hete sem járunk. 3-or találkoztunk. Voltam nálluk és mindenáron azt akarta hogy feküdjek le vele. Persze én mondtam hogy nem fogok másfél hét után lefeküdni vele . Nem tudom hogy szeret e vagy csak kiakar használni. A szemembe mondta hogy szeret, és én úgy is érzem. Eddig 3 komolyabb kapcsolata volt ahol a csajok dobták őt. Én 14/L ő 17 éves. Én nagyon szeretem, de nem vagyok benne biztos , hogy szeret.
2010. nov. 2. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
És az előző barátnőjével is 1 hét után lefeküdt és 3 hónapig voltak együtt mert utána a csaj dobta.
2010. nov. 2. 19:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kapcsolatnak számított, meddig tartottak a komolytalanok?:O
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szyszkó válasza:
100%
én 2 évig voltam együt a barátomal és csak a szakitás után dobentem rá arra h csak 1 játékszer vagyok a pasiknak hini nem lehet!
2010. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és naív.Ő pedig tudja,hogy a "szeretlek" szótól fekszenek a lányok.Egy hét még semmi! 14 évesen egyáltalán nem kell sehova sem sietned.Elöbb bizonyítsa be,hogy valóban kellesz neki.Randizgassatok,hagyd,hogy udvaroljon,kötődjetek egymáshoz jobban.Ha pár hónap múlva is együtt vagytok még,akkor esetleg elgondolkozhatsz,hogy valóban le akarsz-e feküdni veled.Ha azt mondja,hogy elhagy,ha nem fekszel le vele,akkor nyisd ki neki az ajtót,hadd menjen!

Semmiképp se kapkodd el,várj még!

2010. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
szerinrtem próbáld meg jobban megismerni pl.:barátai által, gépen keresztül stb....
2010. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem ismeritek egymást, le ne feküdj vele. Mellesleg, háromszori találkozás után nem hinném, hogy mindent elsöprő szerelmet érez irántad. Valószínű, csak meg akar fektetni. De kérlek, ilyen fiatalon bele ne menj ilyen dolgokba, csak azért, hogy megtartsad. Közel 20 éves fejjel nem mennék bele ebbe a dologba, pedig már nem vagyok tapasztalatlan. Te kislányként pedig meg ne tedd, a saját érdekedben. Csak akkor ha már biztosra tudod, hogy szeret, és ezt bizonyította is valamivel. Hidd el, mondani sok mindent lehet, csak nem mindent szabad elhinni.
2010. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat , nem fogok belemenni ilyen dolgokba az biztos! Most inkább tesztelgetem , kérdezgetek a barátaitól meg ilyenek.
2010. nov. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!