Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan nő vagy lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő vagy lány aki kifejezetten szeret felcsatólható péniszt használni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi tetszik benne neki?

Hogy szeret irányítani és férfiszerepbe bújni?


L/25


2018. ápr. 23. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Én nem szeretem,semmi fantáziát nem látok benne. Először is nem kell hozzá semmi,hogy a csúcsra jussak/jutassam a párom, másodszor inkább taszítanak a férfias dolgok, nagyon taszító ,sőt undorító egy szép nő műpénisszel.

24/N

2018. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Ha írja itt valaki, hogy ő ilyen, tőle hadd kérdezzem meg, mi a különbség a közt, hogy egy nő csinálja meg egy felcsatolhatóval, és a férfi közt?

Hiszen ennyiből lehetne férfival is...

2018. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat érthető is a te verziód de én pont azokra lennék kíváncsi akik ezt élvezik és hogy miért.
2018. ápr. 23. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

igen, de csak a kétoldalút :)

19L

2018. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Az análozó pasiknak mi a különbség ha nővel csinálják?Ennyi erővel csinálhatja férfi is... Amúgy az hogy a nőhöz vonzódnak és csak egy műanyag darabról van szó, egy férfitől meg undorodnak,egy faroktól meg összehánynák magukat.Ez.
2018. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer láttam egy olyan jelenetet, ahol egy csaj felcsatolható cuccal análisan közösült egy guminővel. (Azóta is azon agyalok, melyikük élvezhette jobban...) :D
2018. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem. Talán egyrészt azért mert igy is kiélhetem domináns énemet, és rohadtul élvezem azt ahogy a nőm élvezkedik alattam. Szóval ez csak egy plusz élvezeti eszköz amivel színesíthetjük a szexuális életünket.
2018. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Az egyetlen értelmes válasz amiben benne van amire kiváncsi voltam.
2018. ápr. 25. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm. És az egyetlen, amelyik 0%-ra lett leszavazva... 😀👍
2018. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szívesen🙂

Hát ezen ne lepődjél meg ez az oldal nem a normálisoké..

T. a kivételnek

2018. ápr. 26. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!