Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért piszal folyamatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszal folyamatosan?

Figyelt kérdés

Ezen tényleg nem kelett volna megsertodnom?


A baratom elegge egy osszinte ember.

Mindig beszologat nekem,es megbant engem.

Mostanába eléggé stresszes  életet élek.

Kicsit kipatogott az arcom(pattanás)

És felszedtem5 kilot (most vagyok 55 kiló 165 cm)

A barátom szerint dagadt vagyok, tegnap este azt mondta nekem,hogy a dagadt noknek van pattanasuk.. mondom en dagadt vagyok?

Kicsit szarul esett.

Utana meg hogy én hogy nézek ki...

Van narancsböröm.. semelyik lanynak nincs narancsböre tegyek valamit ellene..

Meg még az is rosszul esett,hogy tegnap csinalt maganak vacsorat,tudja,hogy egésznap nem ettem,megsem kerdezett..

Erre mondtam neki,hogs kedves vagy,hogy megkérdezted,hogy  vacsizunk e..

Ő erre neked nem kell enned.

Aztán a pénzemet is elkezdte beosztani!

Hogy ennyit tegyek felre mert neki mar nincs semmi pénze,és ha haza jovok a munkábol ne az legyen az első,hogy en tusolok es lefekszem!

Hanem menyjek ki a kertbe ossze szedni a szemetet és a fuvet!

Igen de én este 10 re érek haza.És vidéken lakunk, nekem Pestre kell bejarnom (100km) utazom csak oda.

Pont mikor magam alatt vagyok akkor tud engem megbantani!

Sirtam is de nem is erdekli... egy rendes barat legalabb átölel  es megnyugtat..

Vagy hulyen gondolkodom?


2018. júl. 17. 11:56
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de menekülj. Azonnal.

Nem is kell mást írni, de ilyen kapcsolatban csak olyan tud élni huzamosabb időn keresztül, aki kvázi párkapcsolatfüggő sublelkülető cseléd. Te pedig nem hiszem, hogy az vagy.

2018. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyén gondolkodsz. Már eleve ott gond van, hogy egyáltalán együtt vagy egy ekkora taplóval!
2018. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért piszkál mert egy alázatos alatvalóval, mint amilyen te is vagy, megteheti.

Nem tisztel, nem becsül, nem szeret. Neked ennyi is elég. Nyert ügy számára. Tudja hogy normális nő szóba sem állna vele, így neki tökéletes az a lelki nyomorék is aki elviseli. De mivel te ezt ennyiben hagyod joggal gondolja hogy erre gerjedsz.

2018. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért piszkál, mert egy önbecsülés nékküli lábtörlő vagy, aki simán eltűri, hogy egy darab szarként bánjanak vele. Ha másképp lenne, már rég nem lennél együtt egy ekkora taplóval, így viszont meg is érdemled. További kellemes szenvedést.
2018. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te komolyan egy ilyen kreténnel akarsz együtt maradni?

ÉS ezt te piszkálásnak nevezed?

Ez nem piszkálás ez b**aszogatás kihasználás és lenézés.

Komolyan ez kell neked?

2018. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden büdös tapló paraszt úgy hívja magát, hogy Őszinte Ember.

Meg a csicskáik is.


Nem primitív tahó a barátom, ááá, dehogy! Ő csak őszinte!



Hány éves vagy? Remélem 19nél nem több....


Azért piszkál folyamatosan, mert egy alacsonyszintű, érzelmi fogyatékos kretén, aki az önbecsülését azzal akarja feljebb tornázni, hogy beléd rúg.

Még az is elképzelhető akár, hogy másokkal normális(abb), mert rajtad kellőképpen kiélheti magát.


Az általad fent felsoroltak közül konkrétan semmit nem mondd és tesz az ember a szeretett élettársának, ha férfi, ha nő. Egészséges emberek egészséges, ínoegyenlőségen alapuló kapcsolatban nem viselkednek így egymással.


Az az ember, aki magával és a világgal rendben van, nem építi le, nem kínozza, alázza meg a másikat.


Miért nem rúgod ki a francba?

De előtte azért add már légy szíves tudtára, hogy micsoda egy szerencsétlen nyomorék.

2018. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ehhez sok újat nem tudok hozzátenni, legyen önbecsülésed és lehetőség szerint jobbsn válogasd meg, hogy milyen emberrel akarsz együttélni.
2018. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni...
2018. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő nem piszkàl téged, hanem konkrétan folyamatosan megalàz. Ha te egy ilyen faaaszkalappal együttvagy, nem tudlak sajnàlni....


Ha most az jön, hogy de szeretem nem tudom elhagyni, ő amúgy egy jó ember csak..... akkor meg is érdemled, hogy beléd rúgjon és utolsó szardarabként bànjon veled. 32/N

2018. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!