Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom folyamatosan csókolózni/szexelni akar?

Figyelt kérdés

Mindig a legalkalmatlanabb pillanatokban kér csókot.

Ha valamit csinálok, valami van a kezemben, valami miatt ideges vagyok, ha valamivel bíbelödök/barkácsolok...pont amikor nem akarom hogy bárki idegesítsen valamivel. Alapjáraton is unom már, nemhogy ilyen alkalmakkor.

Ha sietnék a buszra akkor is ezt csinalja, megfog a kapuban és kell vele nyalakodni..

Ezzel gond nem lenne, de a "csak egyet kérek" az nem csak egy. Még egyet, még egyet..és így tovább..

De sokszor még a csókba is beleköt, "normális" kell neki..nem tudom mi nem normális egy csókon. Talán az hogy elsietem...de azért mert unom.

Mikor véget ér a csók cunami akkor még egy puszit is kér..ami legalább 5-6..

Az is a baja hogy egésznap nem nyalogatom, puszilgatom. Ahogy ő mondja "neked eszedbe sem jut hogy megpuszilj vagy megcsókolj"....szimplán nincs igényem rá mert amit kér vagyis szinte kötelez rá, már az is több mint az igényem.

Ha látja hogy csók közben nem vagyok úgy elragadtatva tőle mint ő akkor az is baj. Ha nyitva van a szemem az is zavarja..ha forgatom a szemem közben, nézem a plafont vagy a sarkot akkor meg is haragszik.

Van hogy már fújok mérgemben, unalmas..sok..és mindig amikor vagy zavar abban a pillanatban éppen, vagy olyankor amikor még az előző csókhoz képest nem telt el csak két perc.

Van hogy fogmosás közben, evéskor, hulla álmosan is csesztet ezzel.

Nagyon sokszor vitázunk ezen, sokszor megharagszik érte.

Elmondása szerint eddig nem volt ennyire oda a csókolózásért, csak amióta velem van. Ebből azt következtetem ki hogy talán jól csókolok. Ő is jól csókol csak ne ennyit.

Az is baj ha nem szeretgetem meg, ami nála sok-sok csókot, ölelgetést, bújást jelent..

A szex ugyanígy van jelen a kapcsolatunkban, azt is ő akarja 10-ből 9-szer. Mindig duzzog ha nem lesz semmi.

Ha nem én kezdeményezek az a baj, ha nincs kedvem azért mondókát is mond hogy soha nem akarom.

Egyszerűen sokszor faradt vagyok, sokszor elveszi a kedvem lelki alapon, stb. Ha meg lenne kedvem akkor is elmegy az igényei miatt, vagy akkor amikor meglátom a nagy hasát..hízott mostanában..

Az ágyban olyan mint a tengericsillag, fekszik és annyi. Ki kell elégíteni minnél többször..az a lényeg számára.

Kéri hogy ujjazzam, nyaljam, stb..és unom mert a végtelenségig akarja, "mindjárt elmegyek..mindjárt.." még negyedórával később is ott tartunk.

Neki az a jó ha fekszik és én mint egy gép megd...

Legtöbbször kötelességből csinálom, mert bűntudatot kelt bennem, másnap is hallgatom..szóval ilyenek..

Vélemény ?


2018. jún. 14. 19:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

23/F én, Ő 19/N.

5 hónapos kapcsolat, ebből 2,5 hónap együttlakás.

2018. jún. 14. 19:41
 2/56 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy Ő nem dolgozik.
2018. jún. 14. 19:43
 3/56 anonim ***** válasza:
79%

2,5 hónap után összeköltözés? Taps😂


Ülj le vele beszélni. Nem egyeznek az igényeitek. Ha nem változtat,szakits.

2018. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
80%
Végig nem olvasom. Örülj neki, hogy ennyire vonzódik hozzád.
2018. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
79%
Hé Bratyó, küldd át hozzám a kislányt! :-p
2018. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
62%
Na ne már, idősebben is volt hogy napi tíz szex. Még a cseresznye fáról is azonnal estem le, elég volt egy nézés és irány szexelni.
2018. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
41%
Meleg vagy?
2018. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
10%
En megertelek kerdezo,hagyd ott ezt a nem normális szukat, r****t idegesítő lehet. Sose fog változni ez sztem... 23L
2018. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
25%
#4es de ez már túlzás amit ez a nő lemuvel szerencsetlennel... Ez undorító komolyan.
2018. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
77%
ma 20:14 Majd 50 évesen túlzásnak mondanám. 19 évesen, mi ebbe a túlzás???
2018. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!