Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pârom telefonját mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pârom telefonját mióta együtt élünk folyamatosan ellenőrzöm. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mig kulon eltunk sosem ellenőriztem de miota egyutt élunk es talaltam benne egy üzenetet azóta folyton ellenőrzöm. Írt egy uzenetet egy lânynak akit régóta ismer de nekem nem tetszett a tartalma es óriási balhet csaptam ( bokolt neki stb.). A balhe közben kiderult hogy a lány lezbikus és elszégyeltem magam hogy lehettem ennyire hulye miert nem beszéltem vele először a hiszti helyett de azóta arra gondolok hogy ha így bokolt annak a lezbinek ki tudja mit csinál a facebookon. Ebból adodik a folyamatos ellenőrzés. Legutoljara nagyonosszevesztunk es azota minden hova magával viszi a telóját meg a wc re is. Es kerdeztem tőle hogy fél itthagyni mert talalok benne valamit? Ő erre azt mondta hogy nem csak rohadtul idegesíti hogy folyton ellenőrzöm ês nem lehet privát élete nem beszelhet a barataival stb.. jogos hogy nem hagyja szem elott a telojat ha nincs félnivalója? Valószínűleg igen de érdekelne mások véleménye is....
2016. szept. 14. 14:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén? Rég kirúgtalak volna. Betegesen féltékenykedővel, iszonyat rossz együtt élni.
2016. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%

Akkor sem kellene ilyen lány, ha két mankóval jönne könyörögni.

Inkább viszi magával szarni, mint zárolja, vagy töröljön, és hagyja az asztalon.

Nem az eszedért van veled.

2016. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy pasi bókol egy nőnek az még nem jelenti azt,hogy akar tőle valamit Az én párom is szokott bókokat osztani de nem zavar mert tudom,hogy engem szeret.
2016. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Édes jó istenem... azért a féltékenységnek is van határa.. Már nem is haragudj, de jó párszor vissza kellett törölnöm, hogy ne írjak semmi sértőt rád.


Ha velem csinálná ezt egy lány remek úton haladna afelé, hogy kiölje belőlem az iránta táplált érzéseim ezzel a folytonos beteges féltékenységével és az ellenőrizgetéseivel na meg a veszekedéssel.. Egyébként meg mi az, hogy bókolt neki? Nem bókolhat más lánynak? Azért ne már..


Egyébként meg az ő helyében lejelszavaznám a telefont, vagy szimplán beállatnék ujjlenyomat védelmet és akkor ellenőrizgessen.. bár ha már ez felmerül az régen rossz.. A helyében inkább helyesbítve az előzőt már rég szakítottam volna veled.

2016. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
AZ nem jó, ha ennyire féltékeny vagy, ezzel tönkreteszed a kapcsolatod. Az én bartanom is nagyon féltékeny volt és el is váltunk e miatt, holott soha nem adtam rá okot
2016. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%

A WC-re énis magammal viszem, valamivel el kell ütni az időt :D


Amúgy meg ha a bizalmon alapuló párkapcsolatot el akarod b@$ni, akkor nyugodtan nézz bele a párod telefonjába. Nekem speciel semmi rejtegetnivalóm nincs, de az holt szentség, hogy elküldeném melegebb éghajlatra a párom ha azt látnám, hogy kutakodik a telefonomban...

2016. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%

Lehetsz féltékeny ha nincs alapja.. én is ilyen voltam. Pasit kellett váltani.

Előzőleg mindig ellenőriztem, persze volt miért mint kiderült, csak sokat kitörölt.

A mostani párom 100% megbízható, a múltkor órákra bent felejtette a telefonját a szobámban mert dolga volt, nincs kódolva, mégse néztem bele. Mondtam is neki, hogy nálam ez nagy szó, hogy le tudtam erről szokni, de azt mondta, nem zavarta volna, ha belenézek:p néha egymás előtt olvasgatjuk így is. A mindennapokban is érzem, hogy odavan értem, így nincs szükségem ilyenekre, pedig rettenetesen féltékeny típus vagyok.

Mondjuk én a helyében akkor sem vinném, pont ezzel ad okot gyanúra, pedig lehet, hogy nem találnál semmit.

2016. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
52%
Hát nekem akkor se kellenél ezek után, ha minden más téren kisangyal vagy. Gusztustalan, aljas, undorítóan szánalmas viselkedés, ha a pasidnak lenne egy kis esze már páros lábbal rúgott volna ki. De ne aggódj, ami késik nem múlik, tele lesz a töke hamar, aztán sírhatsz, hogy egyedül vagy, pedig maximálisan meg fogod érdemelni. Normális embernek nem kell féltékenykedő hárpia.
2016. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%

a csávókat nem érdekli, hogy ha egy nő lezbikus, ha jól néz ki bókolni fog és meg is akarja majd d*gni


a csajt minősíti, hogy hagyja, hogy lezbikus létére, faszik bókoljanak neki. FOGLALTAK ráadásul.

2016. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%
Beteg vagy,kezeltesd magad!
2016. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!