Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindent azonnal felzabál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent azonnal felzabál. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Tudom, gyerekesnek tűnhet a kérdés, meg nem az anyja vagyok, hogy megneveljem... De azért mégis.

Eleve olyan, hogy minden rögtönazonnal kell. Pl. veszünk a boltban édesseget, "desszertnek valót", ő képes egy nap alatt eltüntetni akár 5-6 vagy tőbb szelet csokit, ami a hétre/hónapra lett véve. Persze mindig kaja előtt.

Ebbe beletörődtem, a szülei rontották el, mindig megehette előre a desszertet otthon, csak igy volt hajlandó ebédelni... felnőttként is megmaradt. Ha veszünk valamit, van enyém-tied, és nem vagyok jó fej, nem adom neki az enyémet is. Ez bevált nagyjából.


Viszont ez nem működik mindig. Mondok példát. A múltkor vendégeket vártunk, vettem tejszínhabot egyik este, hogy tudjam kínálni a kávéra. Másnap szóltam, hogy ne bontsa ki, mert arra kell - hát ő nem tudta, már a fele hiányzott addigra...

(Ha magunknak veszek is ez van, nekem csak akkor tűnik fel, ha tennék a kávéba, és üres a doboz...)

Vagy vettünk egy nagy(!) üveg csokikrémet, gofrit terveztem hétvégén, arra. Eleve úgy kellett szólni, hogy ne bontsa ki, mert elfogy. Tegnap elkészült a gofri este, pár kanál fogyott rá. Most akartam kenni magamnak a maradékból, hát "valahogy" üres lett az üveg, annyit hagyott benne, hogy kívülről ne látszódjon...


Kezd elfogyni a türelmem. Ha szóvá teszem, hogy elpárolgott a kaja, akkor vigyorog meg elpoénkodja, hogy hát biztos a kutya volt meg ő nem is evett belőle, én voltam.

Annyira meg azért nem megy jól, hogy mindenből tripla adagot vegyünk.


Hogy lehetne erről leszoktatni? Vagy törődjek bele és kész?


2018. júl. 28. 11:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Engem ez nagyon irritálna én ezt nem tudnám hosszú távon elviselni hogy a párom aki elvileg a szerelmem ugy viselkedjen mint egy gyerek és ennyire ne legyen saját önkontrollja.

Vagy azt csinalod hogy elzarsz előle mindent mint egy gyerektől , külön mész vásárolni hogy ne lássa mit veszel

Én biztos már reg feladtam volna és szakitottam volna nem szertem ha egy férfiról ugy kell gondoskodni mintha a gyerekem lenne

2018. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Keress egy férfit, neveletlen kisfiú helyett...


Vagy komolyra fordítva, legyél kemény, ha egy hónapra vetted, és 2 nap alatt elfogy, akkor se veszel másikat egy hónapon belül. Akkor talán megtanulja.

2018. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Latod testepitovel vagy mas sportoloval kellene egyuttelned. Mi szamoljuk a kaloriakat sokan,edesseg nincs vagy korlatozott.
2018. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Na mond meg a dagadéknak mert egész biztosan az, hogy fogja vissza magát, mert cukorbeteg lesz és tanusitson önuralmat. Hogy lehet vki ilyen torkos? ?
2018. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél magadnak egy mini hütött azt rejtsd el valahová, egy szekrénybe vagy az ágyba ahol azt hiszi csak a csajos dolgaid vannak így tuti nem nézné meg mi van ott.
2018. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
25%

Volt egy kollégám, náluk még a hütőn is lakat volt, amit csak a párja nyithatott ki:)) Nála ez betegség volt, ami van azt faljuk fel, még ha rosszul lesz is tőle.

Minden kép ő kell neked, elzárod előle amit meg akarsz tartani pár napra.

2018. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Ne vegyetek édességet. Nem azért, de az írásod alapján te is nyomod ám rendesen. Csokikrém, gofri, csoki... Veszel vagy sütsz valamit egy hónapban egyszer, elég az. Ha ez nem megy, fogadd el, hogy ő ilyen.

Azért szakítani emiatt egy kicsit túlzás. Ez legyen a legnagyobb probléma egy kapcsolatban.

2018. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Én is ilyen voltam nő létemre. Kiderült, hogy inzulin rezisztencia miatt.

Menjen el kivizsgálásra, vagy ha nem akar, kezdjetek "észrevétlenül" egészséges kajákra áttérni.

2018. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon szeretem, ha a párom eszik, de ezzel az őrületbe kergetne.
2018. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Hát nálam ilyen probléma nem lenne, mert én nagyon ritkán veszek magamnak édességet, 1. nem is vagyok egy nagy édesszájú. 2. érzékeny vagyok a cukorra. Ha édesre vágyom megcsinálom egészséges összetevőkből. Neked is ezt ajánlom.
2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!