Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, hogy becenevekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy becenevekkel illet a barátom "kicsim" "cicám" hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha "kicsimnek" "galambomnak" "cicának" nevez vagy hasonló beceneveket talál nekem ki. Azt szeretném,ha a nevem szólítana mindig. Az exeit is becézgette,ugyan ezeket a nevekkel illethette őket,úgy hogy nem tetszik,hogy velem is ezt csinálja. Szerintem nem valami eredeti,inkább visszatetsző. Azért sem tetszik,hogy így becézget,mert nem akarok törékeny virág szálnak tűnni. Meg nekem tetszik a keresztnevem és sokkal jobb ha azon szólít meg, és nem aggat rám "tündibündicukimukinyàlashabosbabos" jelzőket.


Elmondtam ezt neki is,mire jól berágott rám,szíven ütöttem ezzel,de próbált leszokni erről. Viszont akaratlanul is kicsúszik a száján neki a "kicsim" "picim" szó. Aahhhh falra mászok tőle. Nem tudom megszokni :( én sem nevezem mackónak,kicsimnek,meg mókusnak akkor ő se találjon már ki nekem ilyen butaságokat.


Hogyan szoktassam le róla,végleg?


2017. nov. 9. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy a pasid nincs rendben mentálisan. Nem világos számomra, hogy mit nem lehet megérteni az, hogy a másiknak ez nem esik jól.


Meg mi az, hogy erről "le kell szokni?" Ez valami függőség?


Ha nekem azt mondják a lányok, hogy fejezzem be ezt-azt, mert nem tetszik, hogy azt mondom, akkor többé nem teszem.


Szerintem dobd a srácot, nagyon esztelen ember.

2017. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát ti nagyon összeillő pár lehettek. No offenz, de leginkább sehogy ne szoktasd le.
2017. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Vannak problémáid...😀

Szerintem jobb, ha másra koncentrálsz.

2017. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz leszokni a becézésről. Akit én szeretek becézem őt. Anna bonbon volt becenevén
2017. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

"Az exeit is becézgette,ugyan ezeket a nevekkel illethette őket,úgy hogy nem tetszik,hogy velem is ezt csinálja."


És az nem zavar, hogy az exeivel is ugyanazt csinálta az ágyban, amit veled?

2017. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez túlzás amit csinál, de azért nem lehet rossz valami kis személyes név amikor ketten vagytok... Mert az másik véglet lenne, ha mindig mindenkor úgy hívna, hogy pl. "Magdolna", néhány szituáció lehetne kabaré-jellegű :D


De amit művel az sem jobb. Egyrészt nagyon nem kreatív, másrészt pedig kicsit erőltett is.

2017. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A szex más és tàrsai,nem kell kiforgatni a szavaimat :)


Én szeretem a nevemet és annak örülnék ha mindig azon szólítani. Vagy mikor lenne kabaré? Milyen szituációban? Ezt nem értem :)


A "galambnak" van jelentősége azt nem véletlen mondja,lehet másnak még nem mondta. De akkor sem szeretem ha "gyere ide galamb" "szeretlek galambom" "szia galamb" mondatokat nyomatja.

2017. nov. 9. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

engem is felb aszna. egyszerűen irritáló. nem tudom mi olyan nehéz abban, hogy valaki ne mondja ezeket, vagy minek kell ezen megsértődni. hihetetlenül fantáziátlan, nyálas, erőltetett, személytelen.

találj ki te is valami olyan becenevet, ami irritálja, hátha könnyebb lesz leszoknia.

2017. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ha ilyen értetlen vagy.
2017. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem ha becézgetnek,én is becézgetek,nincs ezzel gond normális mértékben.Galamb mondjuk nagyon nem tetszene nekem se :) Örülj neki hogy szeret,de ha ez akkora gond,akkor szakíts.
2017. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!