Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretsz párkapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem?

2018. aug. 1. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert JÓ.
2018. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem, mert eddig mindig csak a fájdalom jutott.

Pedig nagy reményekkel vágtam bele

2018. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
házisárkány az asszony
2018. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom. Még sosem gondolkodtam el ezen így.

A megfelelő ember mellett jó vele élni. De kapcsolat nélkül is jól megvoltam egyedül.


Szerintem önmagában a kapcsolat miatt semleges. Se nem jó se nem rossz.

Ha már személyre vetítve nézzük a dolgot, akkor szeretek.


De önmagában nekem nincs ebben érzelmi alapú állásfoglalásom. Mert egyedül is szeretek lenni és egy megfelelő partner mellett is szeretek lenni.

2018. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretek. Így érzem magam teljesnek és igazán felszabadultnak.
2018. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Most igen. Végre egy olyan emberrel vagyok együtt, akivel boldog vagyok. :)
2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, egy jó párkapcsolatban jó lenni. Szeretek szeretni és szeretve lenni, és az az ideális, ha ez a két dolog ugyanahhoz a személyhez kapcsolódik. :D szeretem kimutatni a szerelmemet ami párkapcsolat nélkül nem igazán megvalósítható. (Illetve igen, de nyomulás és nem veszik jó néven.)
2018. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én igen.

Azért, mert van társad, akivel lehet dumálni, szexelni, nem vagy egyedül a gondokkal. Meg ha még kedveled is a párod, szereted, vagy esetleg szerelmes vagy, akkor a puszta jelenléte feldob téged. Meg ha jófej a párod, van humora, akkor jobb hangulat van, mint nélküle.

2018. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 peca1000 ***** válasza:
0%

Igen.


Mert van kihez szólni.

2018. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen, szeretek.

Korabban sokat voltam egyedulallo es csak neztem a csajokat, probalkoztam de egyiknek se kellettem. Most meg nem is nezhetem oket de itt van a felesegem ugyhogy nincs ra szukseg meg nem is engedne :D

Jo hogy itt van, at tudom olelni, van szex es egyutt minden konnyebb mint egyedul. Raadasul kulfoldon vagyok es nelkule teljesen egyedul lennek, de itt van o es a csaladjaval is jo a kapcsolatok.

2018. aug. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!