Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban boldogabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban boldogabb az életed vagy egyedül kevesebb a stressz?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 09:35
1 2
 1/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%
Korábbi párkapcsolataimban mindig stresszes helyzetbe voltam kényszerítve, örökös számonkérések, nemtetszés-nyilvánítások, elégedetlenkedések, "ha van rajta sapka, azé', ha nincs rajta sapka, azé'" szituációk, nyavalygások, bolhából elefánt csinálások, viszont lényeges dolgok szőnyeg alá söprése, sumákolások, hazudozások, hülyének nézések stb. Hát ki az a hülye, akinek ez kell? Na ezért nem akarok sem soha szerelmes lenni, sem soha párkapcsolatban élni.
2018. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Nyilvan jár némi stresszel egy kapcsolat, de nem az az alap, amit az első írt le.

Egyedül is stresszes tud lenni, párkeresés miatt, magány miatt, szexhiány miatt.

Néha vannak konfliktusok egy kapcsolatban ez tény, de az élet minden területén vannak konfliktusok. Oh, ráadásul nem mindegy, hogy egyedül vagy párban nézel szembe ezekkel. Sokkal jobb valaki mellett elaludni, aki biztos pont lehet neked.

2018. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Egyedül több a stressz.

Párkapcsolatban segítik egymást a felek, elvileg.

2018. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

A mostani párkapcsolatomban kevesebb a stressz, mint egyedül volt, mert minden problémát, akár kié is, átbeszélünk és közösen megoldunk. Tudom, hogymindenben számíthatok rá. Tehát emiatt kevesebb a stressz, mint amit egyedülallóként tapasztaltam.


De az is igaz, hogy van olyan kapcsolat is, amit az első valaszoló leír, de az olyanból menekülni kell.

2018. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, egy jó párkapcsolat sokat tud dobni pozitív irányba, egy rossz párkapcsolatnál meg jobb egyedül.
2018. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Egy jó kapcsolatban a felek segítenek egymásnak csökkenteni a stresszt. Megbeszélik, vigasztalnak, elterelik a figyelmet. Tehát kevesebb a stressz, mint egyedül. Előfordulnak nehézségek, viták, bonyolult helyzetek amiket muszáj megoldani, de egy jó kapcsolat nem okoz annyi stresszt, hogy ne érje meg a másikkal lenni.


Egy rossz kapcsolatnál még egyedül is jobb, hiszen sok felesleges stresszt okoz, és nem sok pozitívuma van.

2018. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Mostani kapcsolatom > egyedüllét > előző kapcsolataim.

A régiek csak szenvedéssel jártak, azoknál jobb volt egyedül, de most a párommal vagyok a legboldogabb.

2018. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazán találkoztam olyan nővel, akivel érdemesnek tartanám elkezdeni egy kapcsolatot.
2018. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos eddig nem volt olyan kapcsolatom ahol nem lett volna valami bonyodalom vagy legalábbis kis stressz!

Egyedűl sokkal jobb ezen része !

f

2018. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy érzem a párom csak segít a hétköznapokban, még ha nem is tudunk igazán semmit csinálni, ha csak beszélünk 5 percet telefonon, nekem az is jó. Nagyon hasonlóak vagyunk, így könnyen támaszkodunk egymásra, mindketten hasonlóan kezeljük a stresszt (pl sport vagy szex). Nekem jó, hogy ő mellettem van.
2018. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!