Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Együtt vagytok még? " Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Együtt vagytok még? " Csak engem zavar?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt és akárhányszor találkozok ismerősökkel, mindig azt kérdezik tőlem is meg tőle is, hogy "Juliskával/Sanyikával vagy még?". Nem rég látott ismerősökről beszélek, hanem olyan 3-4 havonta ha össze futunk!


Ha 50 évesek leszünk is ezt fogják kérdzeni? Vagy lehet az a baj hogy nincs facebookunk és így nem egyértelmű a dolog? Én ezt másnál soha nem tapasztaltam vagy hallottam ilyet. Engem úgy zavar olyan mintha mindenki azt várná, hogy mi mikor megyünk szét. Én sem kérdezem meg soha senkitől ezt pedig nekem sincs fogalmam a magán életéről mivel nincs facebookom.


Más is tapasztalja ezt a jelenséget? Mi ennek az oka?


2018. aug. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy magadtól sose hozod fel a párod, és ezért nem biztosak benne. Tőlem is mindig kérdezik a rokonok, hogy mi a helyzet a párommal, megvan-e még. Kíváncsiak, hogy mi van velünk, ilyenek. Ennyi. Semmi több, nincs mögötte rossz szándék.

Senki se várja, hogy szétmenjetek, nyugi

2018. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeségen problémázol, ezen tök feleslegesen húzod fel magad.
2018. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mai világban elég gyér a tartós kapcsolatok száma, így érdeklődnek, hogy jól vagy e, meg van e még, minden rendben van e a kapcsolatotokban.

Persze, ettől függetlenül lehet egy-két olyan ember, aki pályázni akarna rád, és tényleg szemét módon a kapcsolat végét várják, de velük nem kell foglalkozni.

2018. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kissé fura talán. Tőlem egyszer kérdezték a kapcsolatunk elején, de abban biztos vagyok, hogy nem rosszindulatból.

Gondolj arra, a másik véglet gyakoribb és sablonos. Mikor lesz esküvő? Mikor jön a gyerek? Stb.

2018. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# jelen esetben az nem idegesítene.

De sokat olvasom,(értetlenül állva a dolog előtt) hogy mást meg az idegesít.


De igazatok van. Így jobban belegondolva azt is néztem, hogy ki az aki kérdezi, azoknak milyen életük van.


Köszönöm mindenkinek ennyi elég volt a megnyugtatásomhoz😁

2018. aug. 4. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az áll a hátterében az áll, hogy nem ismeretik egymást igazából, de kényszeresen kérdezgetnek / beszélgetnek, mert így illik... erre ez egy kézenfekvő kérdés (mint a tiniknél a "naaaa, és hogy megy a suli?").
2019. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!