Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok titeket nem zavar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar ez a megítélés illetve az ahogy a ti szerepetekrol beszélnek a szex kapcsán?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy cikket, hogy a férfinek mennyire fontos a rendszeres szex illetve hogy mennyire fontos hogy párjukkal legyenek a mindennapos teljesítmény maximálásához, és ehhez kellenek a nők, akik úgymond a szexet,, megadják,, a férfinak.

Nekem úgy jött le a cikkből hogy a nő amolyan eszköz hogy a férfi a maxot nyújtsa.


Pl nagy tornák előtt, közben a sportolóval lehet e a párja, szeretkezhetnek e, vagy tiltott a verseny idején..és hogy a nő mit kell,, adjon,, hogy ha szükséges, hogy a férfi jól twljesitsen a munkát illetően.


2018. jún. 21. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mint ferf7 inkabb en lennek egy eszkoz a no eletebe
2018. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki gyárt elméleteket. Hülyéket okosakat egyaránt.

Engem csak az érdekel, hogy a párom hogy tekint rám. A többi kanapé filozófus nem érdekel mit okoskodik össze.

2018. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Valószínű ez csak a leszbikus, vagy mentálisan sérült, kikezeletlen nőket zavarja.

Aki képes odaadni magát teljes egészében a szerelemnek, a párjának, az életnek, ilyen baromságokon nem agitál.

2018. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom hogy ez így abszolút nem igaz. Szerintem a jó szex kölcsönös, önzetlen, önfeledt, minőségi és kielégítő. A többi csak duma és elmélet.
2018. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert nem foglalkozom baromsagokkal. Akkor szexelunk, ha nekem is olyan kedvem van, nem akkor, amikor a paromra rajon a vagy.
2018. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz.rom, hogy mit irkálnak, nem velük szexelek.
2018. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ma már mindenki publikálhatja széles közönségnek az agymenéseit. Azaz nem baj, mert legalább kiderült, mennyi elmebeteg él köztünk-nyilván még ez nem olyan durva cikk. (igen tudom, velem az élen)
2018. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

a férfinak a szerelemhez szex kell

a nőnek a szexhez szerelem kell


mind a kettő valamilyen szinten kihasználás, igen, pasiként ha kíván és szexel veled a párod, akkor úgy érzed, hogy szeret téged.

2018. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a férfiak 90 % eszlöznek tart. A betegebbjének lanyi jogon jár a punci igy akár erőszakol is akár kiskoru rokont is..

Én is igy jártam,rokon vigyázott rám,és hát megkivánt.. Tisztelet a kivételnek de a férfiak többsége beteg szexista..

2018. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság!
2018. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!