Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az ami idegesít a párodban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami idegesít a párodban és mi az amit a legjobban szeretsz benne?

Figyelt kérdés
?
2016. dec. 16. 20:14
 1/10 A kérdező kommentje:
És férfi vagy nő vagy?
2016. dec. 16. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Az idegesít a páromban a leginkább hogy mindig, mindenhonnan késik. Mi az amit legjobban szeretek benne? Őt magát! :)
2016. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami idegesít, az, hogy velem van.

Legjobban szeretek benne, az, hogy velem van.

F

2016. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fenn és lenn, mint egy kibszott hullámvasút.


Életfogytigra lyukasztott jeggyel :)

2016. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

27N/28F

Ami legjobban idegesít:ahogy iszik. Borzasztó. Minden kortyot megforgat a szájában.

Amit a legjobban szeretek benne: a problémamegoldási képességét. Mindent megold.

2016. dec. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Amit szeretek a páromban, hogy nagyon figyelmes, romantikus és odaadó. Amit kevésbé szeretek, hogy borzasztó rendetlen (én meg rendszerető, szóval néha kikészítjük egymást). :D

20N és 21F

2016. dec. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az idegesít benne a legjobban, hogy képtelen tartani magát a megbeszéltekhez (akár program, akár időpont vagy egyéb).

Legjobban azt szeretem benne, hogy hozzám hasonlóan "bújós", így nem kellemetlen vagy ciki az, ha kimutatjuk az érzéseinket.


N

2016. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy megnevettet és hogy számíthatok rá.

Nem szeretem, hogy kicsit lusta és hogy néha megbízhatatlan (pl. megbeszéljük, hogy elmegyünk valahova, de aztán nem lesz belőle semmi).

2016. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem amikor elötőr belőle a hipohond.

Igazán kedves és figyelmes mindig.

2016. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a rendetlenségét utálom.


szeretem, hogy semmiből nem csinál problémát :D

2016. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!