Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy férfi megmenti egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megmenti egy nő életét, akkor a nő élete végéig fog ragaszkodni ahhoz a személyhez? Mert normálisan a nő másodjára születik újra, olyan mintha a férfi lenne az ő megteremtője. Igazam van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Valaki adjon egy xanaxot....
2018. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az orvosokat, mentősöket, tűzoltókat, stb. Nem hiszem, hogy bármelyikük is úgy gondolná, hogy bárkit megteremtettek volna, miközben a munkájukat végezték, de erről biztos többet tudnának mondani.

Ötéves voltam, mikor két műtéttel kivették a mandulámat, ami már akkora volt, hogy majdnem megfulladtam. Gyakorlatilag megmentették az életemet az orvosok, akik műtöttek. Mindig hálával gondolok rájuk, de igazából nem is emlékszem az arcukra vagy a nevükre.

2018. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

igazad van, HÁLÁS lesz, de ezek a kapcsolatok sokszor nem tartósak.


Elmúlt a baj, a hála, a stb., aztán jönnek a szürke hétköznapok ugyanúgy, vagy nem jön be egyik a másiknak, stb.


Egyébként NEM a férfi a megteremtője, hanem épp jókor volt jó helyen.

2018. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

*igazad van, HÁLÁS lesz, de ezek a kapcsolatok sokszor nem tartósak.


Ez sem igaz:D

2018. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha egy nő ment meg egy nőt? Vagy egy mentőkutya? :)
2018. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hivatásos sofőr vagyok. Nem nagy élet mentések,de azért húztam ki nem egy olyan nőt kocsiból aki kora stb alapján potenciális jelölt lehetett volna.

Legtöbb foglalt volt.

Legemlékezetesebb eset. Nő benzitkúton tankolt majd pár száz méter múlva,autó az oldalán az árokban állt meg. 1es puntó nem tudom hogy tudott úgy felgyorsúlni. A motor nem állt le,feltűnt a kipufogó füstöl. Kinyitom a fenti ajtót. Kérdezem jól van e. Igen jól.... nem a nő szállt ki elsőnek ,hanem a drága táskáját nyújtotta ki. De annyira tipik csajos volt az egész jelenet minden mozdulat..:)Nevét se tudom,mennen kellett a többi emberre bíztam a lányt.

Ütközés után pasi is lány is sokkot kapott a pasi kiszállt de nem tudott cselekedni a lány remegett ...nagy baja nem volt bár a szélvédőt lefejelte az meg berepedt, száját kinyitottam mentőt hìvtam.

Az is életmentés ha kiveszem az akumlátort vagy feltépem az ajtót vagy elajándékozol egy kukás mellényt mert legtöbb autóban 1,van csak....közvetlen veszély nincs,de könnyen az lehet.

2018. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha egy nőt több férfi ment meg?


Egyszerűen nehéz elképzelni nagyobb phaszságot ennél a kérdésnél. :)

2018. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!