Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A fékcsíkos alsónadrág gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fékcsíkos alsónadrág gyakori a pasitoknák, amit nektek kell kimosni kézzel?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran feljön itt a gyk-n a pasik ** (fékcsíkos) alsónadrágjának mosása. Ennyire gyakori lenne ez?

Mosógép egyébként nem szokott lenni, hogy ne kézzel kelljen mosni?



2018. júl. 19. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Sosem ilyen a boxerem. Nem értem, ezek a férfiak mind aranyérrel küzdenek? Vagy nem tanították meg normálisan kitörölni a valagukat? :-D
2018. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Ez csak afféle szófordulat.

Elsárkányosodott feleségek utolsó ütőkártyája, amikor ők annyit tesznek már csak a kapcsolatba, hogy hetente egyszer megnyomják a gombot a férjük fizetéséből vett mosógépen.

2018. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Ez valami vicc? Mossa ki o.
2018. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem szoktam ellenőrizgetni az alsógatyáját és mosógépet használok.

A szennyest nem vizslatom át.. megfogom beleteszem. Mielőtt még a szennyestartóba kerülne a ruha, akkor ütîtjük a zsebeket.

2018. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
A nőké persze mindig üde, tiszta, folt-, és szennyeződésmentes. Mosni sem kell soha... :D
2018. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát nálunk az én bugyijaim olyanok :D Aranyér, sorry. Barátomat nem zavarja, kimossa így is. Persze néha azért megcinkel vele.
2018. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

"Elsárkányosodott feleségek utolsó ütőkártyája, amikor ők annyit tesznek már csak a kapcsolatba, hogy hetente egyszer megnyomják a gombot a férjük fizetéséből vett mosógépen." Te hol élsz, valami amish zsákfaluban? A nőismerőseim mind dolgoznak. Vagy így akarsz valamit kompenzálni?


Amúgy szerintem az ilyen fékcsíkos gatyás kérdések trollkodások lehetnek, bár nem láttam még itt ilyet.

2018. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori de előfordul. Nekem is vérfoltos néha a bugyim ha baleset van,nem problémázunk ezen.
2018. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fura. Pedig annyi válaszban problémáznak a -nyilván dolgozó, tök egyefül magukat eltartó- nők ezeken a szaros férfigatyákon, hogy elképesztő járványnak gondolnám, a női nem legnagyobb problémájának :D
2018. júl. 19. 23:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos ők mindig bélfertőzéses,hasmenéses pasikat fognak ki. Ez lehet az egyetlen válasz.
2018. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!