Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek milyenek lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyenek lesznek a párkapcsolatok (férfi és nő között) a következő évtizedekben? Több lesz e az érzelmeken alapuló kapcsolat vagy marad a zömmel több anyagiakon alapuló kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Hat, ha olyan pasik lesznek,mint te, akkor rosszabb lesz.
2018. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Speciel körülöttem érzelmeken alapuló kapcsolatok vannak. Talán te jársz rossz társaságba, nem gondolkodtál még ezen?
2018. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

Mindig is anyagiakon múlottak a kapcsolatok.

Volt olyan pont a történelemben, amikor nem?

Úgy imádom, hogy itt minden ember azt hangoztatja: Nekem nem számít a pénz, miközben sokkal pénzéhesebbek, mint én aki tudom, hogy csak az számít.

Bort iszik vizet prédikál kategória. Felkavarja a gyomrom.

2018. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom azokat, akik ilyennek látják a világot. ŐSzintén sajnálom! Vannak értékeken alapuló kapcsolatok, csak beszűkült aggyal érzékelhetetlenek. Amíg nem is hiszed el, hogy lehetséges, addig mit vársz? Hogy majd az élet bebizonyítja neked? Esélyed sincs.
2018. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1-es,férfi vagyok, nem pasi.
2018. júl. 23. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Te sose voltal ferfi, max a korodra mondhatnank,hogy annak számítasz
2018. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Alig lesz párkapcsolat. Házasság meg kevés. A többség szingliként, vagy szexkapcsolatba lesz. Max. 2-3 évtized lesz még.
2018. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na, a 6-os válaszoló személyében megérkezet a spártai nősereg gyöngyszeme.
2018. júl. 23. 16:22
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Én a hadnagy vagyok, és nem vagy férfi. Olyan gusztustalanságokat lenyomsz itt, hogy emberként szégyellem magam, ha nememet is osztanám veled, el is bújnék.
2018. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es,inkább búj el,mindenkinek jobb lesz.
2018. júl. 23. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!