Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nézegeti állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti állandóan a barátom hogy lélegzek-e? 20L

Figyelt kérdés
Reggel ha sokáig fekszek, alszok jön és nézi h lélegzek-e.
2018. aug. 26. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez beteges nagyon 😂😂😂😂
2018. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom azért, mert fontos vagy neki.


(Én is ilyen vagyok, régebben sokszor még éjjel is megnézetem a volt barátnőm pulzusát, hogy minden rendben van-e vele.)

2018. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
lehet azt nézi,meghaltál e már.
2018. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

fain lehet :)

te meg nézed ahogy nézi?

2018. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van ilyen szokásom.
2018. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet nekrofil? Najo nem.


Vagy nagyon szeret. Nincs valami betegséged?


Én amikor kicsi voltam, szüleimmel aludtam. Apu akkoriban kb 45 volt azt hittem öreg már.. ezért nagyon sokszor lefekvés előtt, ejszaka, és reggelente a mellkasára hajtottam a fejem, és hallgattam ahogy dobog a szíve, és éreztem ahogy emelkedik a mellkasa, és ilyenkor mindig megnyugodtam.

Ugyna úgy szeretem mint anyut egyébként.

Csak ő 10 évvel fiatalabb.

2018. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
6-os, amikor kisebb voltál, lehet, hogy apádék is nézték, veszel-e levegőt, hogy megnyugodjanak. Hacsak nem volt a matracod alatt légzésfigyelő.
2018. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert MEO-zza, hogy miután odanyomott az orrod alá egy sorozatot, életben maradtál-e? :)
2018. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez tiszta cuki xD Én az alvó kiskutyámat szoktam így nézni.

De miért nem kérded meg tőle, hogy miért csinálja? Szerintem a szeretettel függ össze a válasz :)

2018. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!