Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ez miatt pampog a párom állandóan?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy reggel többet törődök a sminkemmel, meg inkább szépítkezek, minthogy vele reggelizzek, meg beszélgessünk, és szerinte "inkább a műszempillát meg a hajvasalót választom, helyette.." Pedig nem erről van szó, de vele délután, munka után is tudok foglalkozni, nem értem miért olyan fontos, hogy vele reggelizzek. Szerintetek igaza van? Más is igényelné, hogy a párja reggel inkább vele foglalkozzon?


L/24


2016. aug. 10. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igaza van.

Bár én nem pampognék, hanem alapból nem jönnék össze olyan lánnyal, aki napi 5 percnél többet tölt sminkeléssel és hajvasalással.

2016. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindig ez van, akkor zavaró lehet. Van aki egyszerűen képtelen egyedül kajálni, és igényli a társaságot. Testvérem pont ilyen, mindig szerez maga mellé valakit. Kicsit legyél kompromisszumképes, néha ülj oda mellé, vagy amíg sminkelsz, vigyél ki egy kis tükröt a konyhába, és meg van minden oldva :) 23/F
2016. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
"de vele délután, munka után is tudok foglalkozni" ez sok mindent elmond az értékrendedről...
2016. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell szapulni a kérdezőt azért, mert foglalkozik magával. Marha álszentek vagytok, de utcán fogadni mernék, hogy megfordulnátok utána :D Amúgy srácok, akikről azt hiszitek, hogy "nem sminkeli magát", általában az a lány is fél órát a fürdőben van reggelente, csak olyan természetesre csinálja, hogy nem feltűnő. :) (kettes voltam)
2016. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen párom lenne, nem sokáig lenne a három.Valószínű, nagyon csúnya lehetsz, ha minden reggel ennyit kell kínlódanod, hogy nézzél ki valahogy.
2016. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Kelj fel kicsit előbb! Tatarozol utána meg van időd vele reggelizni.
2016. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Kamu kérdés..... Pffff
2016. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Ki szapulja? Feltett egy kérdést, válaszoltunk. Ha nem tetszik valakinek az őszinte válasz ami esetleg nem egyezik azzal amit ő hallani szeretne akkor ne kérdezzen. Számomra, ha reggel nem jutna idő arra, hogy kicsit beszélgessünk, együtt reggelizzünk, ha már estig amúgy se látjuk egymást, mert pedig lenne rá lehetőség, ha akarna az illető az rosszul esne. A probléma itt az, hogy ha egy a férfi kifejezi azt, hogy valami nem jó, akkor az rögtön pampogás, de mondjuk az nem jut eszébe, hogy akkor fél órával korábban felkel, és reggeliig megszépítkezik, és akkor lesz idő beszélgetni is. Azt szoktam mondani, ha valamit szeretne az ember, akkor azt megoldja, nem kifogásokat keres.
2016. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Az első az, h sosem mondanék olyat a páromra, h pampog. Valószínű pampogni te szoktál, ő kommunikál, mert ha nem tenné, akkor szó nélkül lelépett volna a bunkó viselkedésed miatt!

Én is nő vagyok, mindig sminkelem magam, ha megyek valahová (alapozó, szemtus, spirál). Mivel szeretek reggelente IS a párommal lenni, ezért fogok egy kis tükröt és úgy sminkelem ki magamat, közben beszélgetünk...


Mi ezen olyan nehéz?

2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen, igaza van. Kelj fel akkor korábban, ha ilyen hülyeségekkel akarod a reggeled elbssszni. Más is sminkel meg fésülködik, de 15 perc alatt ezekkel a dolgokkal lehet végezni. Ha neked több idő kell rá, akkor fordulj pszichológushoz, mert az beteges.
2016. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!