Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom állandóan gagyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan gagyi filmeket akar nézni és ilyenkor idegennek érzem magam tőle teljesen? Mi legyen? A te tapasztalataid?

Figyelt kérdés

Leginkább az akciófilmeket, horrorfilmeket és vígjátékokat szereti.


Tudom hogy ezekben is vannak jó filmek, nekem is vannak ezekben a kategóriákban kedvenceim.

De ő az alja gagyikra van rákattanva és nem úgy hogy direkt, szórakozásból néz ilyeneket és nevet hogy milyen rosszak, hanem neki tényleg az ilyen Transformers, Adam Sandler filmek, Expendables, harmadrangú horrorok a filmművészet csúcsa. (Ezek most csak friss példák voltak, csak hogy értsétek)


Az élet más területein megértjük egymást, de nem tudom ilyenkor hogy ez hogy lehet, ha a rossz filmekre van igénye kizárólag. Amiben több van agyatlan gyilkolásnál, agyatlan poénoknál vagy agyatlan ijesztgetésnél, az mondhatni már őt nem is érdekli.

Én az életemben sokat tanultam filmekből és többet jelentettek popcornzabálós szórakozásnál legtöbbször. Nekem is van egy pár gagyibb film, amiket szeretek, nem vagyok egy filmsznob, de ez nagyon elidegenítő mégis.


2017. jún. 8. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ilyenkor olvass vmit vagy takaritsd ki a lakast. Nem muszaly ugyanazt neznetek.

N

2017. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nézz addig olyat, ami téged érdekel. Ha a filmes ízlése miatt nem tudsz valakivel együtt élni, az több, mint szánalmas.
2017. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%

Egyik kedvenc filmem a Csillagközi Invázió (ahogy Puzsérnak is... :) ) Gagyi, de szórakoztató. Számomra a legfontosabb elvárás egy filmtől, hogy szórakoztasson és lekössön.

Szóval férfiként én is inkább nézek Expandables-t vagy Halálos Iramban 7-et, 8-at mint valami jó száraz művészfilmet amiből jó sokat lehet tanulni.

2017. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A legrosszabb ***** válasza:
56%
Szakíts! Itt már nincs mentség. Elképesztő probléma, s megbocsáthatatlan, visszataszító emberi tulajdonság. :'(
2017. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

És? Ugyanazt kell néznetek? Hozzá vagy kötve, szemed kitámasztva, és muszáj? Nem.

"Én az életemben sokat tanultam filmekből és többet jelentettek popcornzabálós szórakozásnál legtöbbször." - attól, hogy neked ezt jelenti, még másnak nem. Én nem vagyok egy popcorn zabáló sarki proli, de filmet azért szoktam nézni, hogy 90 percre kikapcsolódjak, nevessek, féljek vagy akárhogy beleéljem magamat. Erre van a film ugyanis az esetek legnagyobb részében. Ha te csöndességben elmélkedni akarsz egy dokumentumfilm vagy művészfilm felett, akkor tedd azt, de ne akard már msáoknak megmondani, hogy mit kéne csinálni...

2017. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom legalább igényli a jobb filmeket is a gagyik mellett. Mindenevő, sőt, elég nagy filmb.u.zi. Ha leül megnézni valamit, ami engem nem érdekel, akkor én előveszek egy könyvet vagy akármi mást csinálok.
2017. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


1

De vannak közös filmezős estéink, amikor valamelyikünk választ filmet. Most azokról van szó.


2

Nem írtam hogy emiatt a szakításon gondolkozom.


3

Én is szeretem a Csillagközi invázió első részét.

Művészfilm? A Borat? Vagy a Jó, a Rossz és a Csúf? A Dolog? A sebhelyesarcú? Ron Burgundy legendája? Csak példák. Ezek akkora művészfilmek lennének? Mert neki ezek sem tetszettek többek közt. Nem csak ez a mérce, de ami az imdb-n 7-nél több pontos, neki az általában nem jön be.


4

Nem kell fa szkodni. Ezen az oldalon nem csak szakítós szintű kérdések, de kisebb problémák is felmerülhetnek kérdésként, nem?

Miért válaszolsz ha a válaszod nem hasznos és nem a kérdésre válaszol?

2017. jún. 8. 11:48
 8/28 anonim ***** válasza:
Csinálj addig mást. Én ilyenkor le szoktam ülni egy könyvvel vagy takaritok, vagy akár elintézek egyé dolgokat, vagy csak leülök én is kicsit kockulni.
2017. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

5-6


Mi heti egy-két alkalommal tartunk filmes estéket, ahol felváltva választunk filmet.

2017. jún. 8. 11:49
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekünk filmekből is van közös, pl a szuperhősös filmeket mindketten szeretjük, de nagyon sok olyan filmet szeret, amitől agybajt kapok... És nem nézhetek olyat, ami érdekel, mert utálja... Szóval egyedül filmezünk, közösen meg csak sorozatot vagy tvt nézünk.
2017. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!