Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegnap este egy kicsit veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egy kicsit veszekedtünk a barátnőmmel és ma nem találom őt sehol. Mit csináljak hol lehet?

Figyelt kérdés
Este már kint aludt a kanapén. Reggel mikor felkeltem már nem volt itthon és a cuccait is elvitte. Telefont nem veszi fel. Fbn letiltott. Egyik munkatársát megkérdeztem hogy volt-e dolgozni és azt mondta hogy nem. Szüleit felhívtam nincs ott sem.
2018. szept. 10. 18:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Elmentem a szüleihez tényleg nincs ott. Nem csinált még ilyet
2018. szept. 10. 21:19
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szüleivel beszélt? Szülei nyugisak voltak amikor elmondtad, hogy eltünt? Ha igen akkor valószínű tudják hol van.

Esetleg baratnőjénél, testvérénél (ha van s külön él) nem lehet?

Ha van barátnője aki neked is ismerősod attól megkérdezheted posztol-e fb-n, vagy volt-e ma bent.

2018. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ám remélem nem verekedtetek össze s én itt mosom a szám potyára, ha verekedés volt akkor hagyd menni, jobb lesz mindkettőtöknek.
2018. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem voltak nyugodtak a szülei.

Nincs testvére. Barátnője azt mondta tegnap látta utoljára.

Nem verekedtünk.

2018. szept. 10. 21:41
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a szülei vagy közösen be kellene menjetek a rendőrségre, nem tudom hány évesek vagytok, de ha az én férjemről/barátomról lenne szó én mennék, hogy legalább adjanak tanácsot.
2018. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem rég vagyok túl egy hasonlón, én még aznap este bejelentettem a rendőrségen, de 72 órán belül nem csinálnak semmit, mert egy felnőtt, döntésképes ember azt csinálhat, amit akar. Annyit tettek, hogy bemondták rádión és ha esetleg valaki igazoltatta volna, akkor beviszik a kapitányságra (nála iratok sem voltak, se telefon)

Szerencsére az én férjem egy nap múlva hazajött.

De ha a párod nem kerül elő, tényleg csak a rendőrségre tudsz menni :( Remélem megtalálod, senkinek nem kívánom ezt az érzést :(

2018. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd egy kicsit nyugton. Elő fog kerülni (jobb esetben), csak kicsit rendezni kell a dolgokat magában. Ne zaklasd. Simán lehet, hogy akármilyen barátnő/rokon tud róla, csak azért idegesek, mert rajtuk keresed a lányt, akinek szemmel láthatóan nyugalmat hagyhatnál kicsit.


Vagy elrabolták a lakásotokból, amíg aludtál.

2018. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Szüleinek sem veszi fel a telefont?

Munkahelyen mit modnott, miért nem ment be?

Nem lehetett olyan kicsi veszekedés, mert épeszű ember nem csinálja ezt egy összeveszés után...

2018. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Azért tűnt el, hogy hagyd most békén. Fogadd el és majd előkerül.
2018. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%

A Kossuth utca 22-ben van, bas­zki. Mit vársz tőlünk?


Nyilván azért nem közölte, hogy hol van, hogy ne tudd megtalálni. Amúgy vagy szülőknél, vagy barátoknál, rokonoknál, ismerősöknél van.

2018. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!