Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már lassan két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már lassan két éve leszünk együtt, korábban elég sokat veszekedtünk, mostanában is vannak kisebb viták, és tegnap este elmondta, hogy jobb lenne, ha szakítanánk, és megmaradna nekem barátnak. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
De én nagyon szeretem,és ezt nem bírnám ki!!Egyébként már a párom olyan dolgokat is kijelentett,(már nem egyszer),hogy ő nem akar gyereket,és házasodni sem szeretne!Ami nekem nagyon rosszul esett!Úgy érzem,mintha teljesen ki lennék használva érzelmileg!Jelzem,hogy együtt is lakunk,már lassan 1 éve!
2012. aug. 16. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb lesz minél előbb szakítani! Nagy eséllyel van neki valakije. A gyerek, házasság dolog pedig nem jelent semmit, az még változhat. Minél tovább húzod a szakítást, annál tovább fogsz szenvedni. 29/N
2012. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akarod, h megmaradjon Neked barátnak? mert ahogy olvasom jelen esetben ezt tudja felajánlani.

ebben a pasiban az elkötelezettség nyomokban sincs meg. ha így jó neked akkor maradj. ha azt jobban kibírod.

2012. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De könnyen beszélsz te,hogy jobb lesz minél előbb szakítani. ..De mégis hogyan?Tudod milyen rossz lenne nekem?Lehet túl sem élném!Mivel nekem ő az első férfi az életemben.Én nem tudhatom,hogy van neki valakije,de biztos,hogy nem,ő nem ilyen,én ismerem!Viszont azt tudom,hogy itt a kapcsolatunkkal van baj,sok a hiány,én ezt így fejezném ki!A hiány alatt pedig eléggé komoly,és súlyos dolgokat értek(amik nagyon remélem,hogy rendbe jönnek,ha szeretjük egymást):Szexualitás hiánya,az egymás iránti érzésünk kimutatása,(bár én egy olyan ember vagyok,hogy én kimutatom az érzelmeimet,sokszor még túlságosan is,ő nem annyira). ..,és a kapcsolatunkban rejlő problémák!Igen,én is úgy gondolom a két témával kapcsolatban,hogy még változhat,mint minden az életben. ..Az utolsó mondatodra pedig annyit,hogy így is szenvedek,pláne meg akkor,hogyha szakítanánk!És lehet nem is érné meg,ha szakítanánk,vagy nem tudom.Mert tudom,hogy ő is szeret! :D
2012. aug. 16. 07:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak írom!:Nem,már hogy akarnám hogy megmaradjon barátnak,azzal csak szenvednék!Ha csak ezt tudja felajánlani,akkor nem is értem,hogy miért voltunk együtt 2évig,és miért kezdett kapcsolatba,ezt a kérdést már neki is feltettem!Tudom,hogy "még most"-remélem,hogy még most nincs meg benne az elköteleződés,de még bármi lehet,de ez így eléggé félreérthető,mert lehet soha nem is akarja magát elkötelezni-és ez nagyon nem jó!Nekem így nem jó,inkább türelmes lennék(kivárok),és majd lesz valahogy,(persze,ha meg tudjuk menteni a kapcsolatunkat),és majd hoz az élet azt,amit hoz!Én mostmár bátor leszek,állok elébe! ;S <3 *.*
2012. aug. 16. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

az ember érzései 2 év alatt változhatnak. számomra nem az lenne kérdés, h miért voltunk együtt 2 évig. sokkal inkább az, h valóban ugy érzi-e, h jobb lenne szakítani. ha ezt mondja egy férfi, akkor ez megér egy őszinte beszélgetést.

feltettél kérdéseket. mi válaszoltunk.

barátokat nem felajánlás alapján szerzünk. a barátságok kialakulnak.

2012. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2.-nak írom:Igen,változhatnak,de könyörgöm!Én nem vagyok párkapcsolati szakértő,de egy alig kétéves kapcsolatban mi változna?És ha változik is valami,ott szerintem az egyik fél soha nem is volt szerelmes,mert a szerelem az nem múlik el egy csettintésre,szerintem még 5-10év múlva se,(persze,ha valaki ápolja a kapcsolatát).Igen,csak félek vele akármiről is beszélgetni,pedig tudom,hogy kellene,de attól félek,hogy sok rosszat fog mondani,és én még mindig szeretem!Igen,csak nem mindegy az sem,hogy milyen válasz,-bár nekem már csak ez jutott:Megtaláltam az igazit,rövid kapcsolat,és szenvedés :( Viszont az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek! Szia.
2012. aug. 16. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen uilyen szituban voltam, csak kereken 2,5 év után. Én úgy voltam vele, Ő már döntött,megmaradtunk barátnak, találkozunk is. Viszont egy tanács, tényleg kérdezd meg, h miért,mi változott, s h mióta érez így. Én semmit sem kérdeztem,azóta sem,s ezek nem hagynak nyugodni. Mellesleg azóta is szeretem, reálisan látom a dolgokat, hogy felesleges lenne újra az egész és várom a kövi nagy Ő-t,de még mindig szeretem. Ez van. Én elhiszem h nem csal meg a párod,de igazából gondold végig,mit tudsz tenni? Ha ráerőszakolod magad az jobb? Nah, akor rövid időn belül tuti megcsalna. Hidd e, van élet nélküle is! Majd akad más, aki nem pont olyan mint ő,de lehet épp ez fog majd meg benne. 26L
2012. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam,ez a te történeted nagyon szomorú!Remélem,hogy az én kapcsolatom nem fog így végződni!De én úgy érzem,hogy mi még nagyon sokáig együtt leszünk!!(Y) Ebben egészen biztos vagyok,és nem azért,mert elvakít a szerelem,hanem mert érzem valahol,hogy ez így lesz!!De már minden rendben van a kapcsolatunkkal hála istennek! :) (Y)Amikor kiírtam ezt a kérdést,akkor nem tudom,hogy mi volt a kapcsolatunkkal,de lehet olyan a párom,hogy mikor milyen ingben van :D Amikor válságba került régen a kapcsolatunk,én még akkor is tudtam,hogy szeret,és én is nagyon szeretem őt!És az,hogy ráerőszakolnám magamat,nem hinném,hogy ráerőszakolnám magam,mert ha mellette maradok,akkor legalább éreztetem vele,hogy mennyire szeretem,nincs egyedül,és ő a legszebb és legjobb dolog ami valaha is velem történt az életben!!!És ő nem egy megcsalós fajta,na meg én sem!!Így lezárva a témát hála Istennek nem akad senki,és remélem,hogy soha nem is fog,mert ugye nem is akarom,csak a drágámat,és nagyon jól meg akarok vele lenni ha kell,örökre!!!Szia.
2012. aug. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!