Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyik este sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik este sokat ivott, veszekedtünk és megpofozott. Szerintetek elő fog még fordulni?

Figyelt kérdés
Én is hibás vagyok mert magyaráztam neki mikor hazaértünk. Fáradt voltam és hajnalig maradtunk a bárban. Mikor hazaértünk mondtam neki, hogy miért nem jöttünk haza előbb aztán ezen jól összevesztünk. El akartam menni otthonról de nem engedte aztán elkezdett rázni és adott egy pofont. Utána kiment a szobából, hogy kint aludjon a kanapén. És mondta, hogy gondolkozzak el magamon, hogy ez miattam volt. Aztán visszajött egy idő után, akkor már nagyon sírtam. De semmi bűntudat nem látszódott rajta akkor még. Aztán megint el akartam menni mert megijesztett. Akkor belöködött a szobába. Kértem, hogy beszéljük meg. Szerintem akkor fogta fel, hogy mit csinált. Ez 3 napja történt. Azóta 5 percenként bocsánatot kér. Mondja, hogy nem bír tükörbe nézni és undorodik magától meg hogy soha többet nem fordul elő. Alapjáraton nem agresszív de nagyon hamar felhúzza magát és akkor kiabál. Többször mondott már olyat mikor nagyon ősszevesztünk, hogy legszívesebben lekerverne egyet de eddig sosem tette. Maximum megrázott. Látom rajta, hogy megbánta de azért kicsit aggódom.

#Megpofozott
2018. jún. 26. 07:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elő fog fordulni.
2018. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
64%

Mi ebből a tanulság? Ha iszik ne hergeld:)

Egyébként szerintem is, ha egyszer ár megtette "büntetlenül", máskor is megteszi.

2018. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Egyszer még megbocsátható nem? Főleg hogy ivott, bàr tudom, hogy ez nem mentség. Vannak kivételes esetek is nem? Nagyon szeretem. És alapjáraton tényleg egy nagyon jó ember.
2018. jún. 26. 07:50
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Saját magad olvasd vissza!

Többször mondta, hogy szívesen megütne. Többször megrázott józanon is.

Ivott, nincs benne gátlás, ezért meg is teszi. Rángat, lökdös, megüt. Aztán nincs megbánás. Téged hibáztat, miattad van, te gondolkodj el.

Annyi változik, hogy látja, hogy nem dobod ki pár pofon miatt, és józanon se lesz benne gátlás, hogy megüssön.

Azt ugye vágod, hogy az ordítozás és a rángatás is agresszió?

2018. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző, én is hibás vagyok felfogás. Innentől, maradsz vele, felpofoz máskor is, de minden rendben, mert ti hibás vagy, megérdemled. Ilyen gondolkodással maradnak nők bántalmazó kapcsolatban. Mert, hibás vagyok, megérdemeltem:((

Nem, verekedés, pofozkodás, sosem jogos. Te viszont már megmagyaráztad magadnak, hogy a te hibád.

2018. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Hidd el, én mindenkinek azt szoktam tanácsolni (már ha kikérik a véleményem), hogy egy második esély mindenkinek jár, de.....azért a leírásod alapján ő egy igen agresszív ember, aki ígérgette ezt a pofont.Meg is szokott ráncigálni, lökdösni ami eléggé labilis idegállapotra utal, nem vagy nehezen kezeli az indulatait.

Persze te tudod, csak sajnos nagyon sok nő ad még egy, meg még egy, meg még egy esélyt.... és sok év múlva rájönnek, hogy elpazarolták a fiatal éveiket egy olyan emberre, aki nem érdemelte meg. Arról meg már ugye ne is beszéljünk, hogy téged ez lelkileg ennyire megvisel.Egy roncs leszel, nulla önbecsüléssel,nulla bizalommal, stb....

2018. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Majd remeljuk akkor vegre elgondolkodsz, amikor az ilyen fereg osszever. A hozzad hasonlo ostobaknak az kell, mert enyhebb dolgokbol nem tanulnak.

"Többször mondott már olyat mikor nagyon ősszevesztünk, hogy legszívesebben lekerverne egyet" - nalam mar itt veget ert volna a kapcsolat. Tiszteletet varok el. Nem vagyok a kutyaja, hogy eroszak fenyegetesevel fegyelmezzen. Te az vagy?

2018. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Lesz 2. is ha ezt megbocsájtod neki.
2018. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Ha nagyon szereted és meg akarsz neki bocsájtani,akkor mindegy,hogy mi mit mondunk,mert meg fogsz. De legalább azt tartsd szem előtt,hogy igencsak gondolkodjon el és ne két pusziért,teperjem rendesen. És fektesd le a szabályokat,hogy ha mégegyszer megteszi akkor páros lábbal repül.


Mellesleg az én véleményem is az,hogy igen,meg fog történni mégegyszer.

2018. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elő fog még fordulni.

Igen, ennek ellenére vele maradsz, ez is látszik az írásodból.

Most akkor sajnálni kellene?

2018. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!