Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Szerintetek élhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek élhető megoldás ez? (Anyagiak)

Figyelt kérdés
Ti belemennétek abba, hogy leadjátok élettársatoknak a fizetéseteket?

2018. szept. 18. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha hülye lennék, akkor igen
2018. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Soha, én dolgoztam meg érte.
2018. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2018. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát, technikailag most is leadom... az tény, hogy a banknak a közös lakáshitelünkre, és tény, hogy a férjemről beszélünk, de akkor is. Borzasztóan nem tudok bánni a pénzzel, két pillanat alatt elkölteném a fizetésem, így legalább kamatozik. Bár néha megsiratom, amikor cipőt rendelnék, de jobb ez így, hogy inkább hasznos dolovra vonódik le :)
2018. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abszolút közös kassza van, nem is tudok mást elképzelni. Igaz, hogy én kezelem a pénzt, legalábbis a csekkeket én fizetem be, de minden kiadást megbeszélünk. Mondjuk több, mint húsz éve vagyunk házasok. :)
2018. szept. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A volt férjem elvárta, de pont ő nem tudott bánni a pénzzel és piára és egyéb "luxus cikkekre" költötte, majd panaszkodott, hogy nem tudott minden csekket befizetni. Többet ilyet nem.
2018. szept. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Közös kassza van. Oda jön mindkettönk fizetése. Ő adja fel általában a csekkeket, én teszem őket a helyükre, úgyhogy mindketten képben vagyunk a kiadásokkal. Nagyobb dolgokat együtt beszéljük meg, most konyhabútort vettünk.

Mindkettőnknél van kártya, és kp is, nincs belőle hiszti, ha ő beül a kollégákkal pizzázni, vagy én veszek körmös cuccokat 5ezerért.

2018. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem.


N

2018. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 éve közös kasszán élünk, vagyis egy bankszámlánk van, oda jön mindkettőnk fizetése. Még soha egyikünk sem élt vissza a dologgal.
2018. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem tudom elképzelni, még egy hónapja se élünk együtt, de idővel biztos ki fog alakulni egy közös kassza.
2018. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!