Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti jarnatok együtt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jarnatok együtt olyan pasival akinek nincs célja?

Figyelt kérdés

El kellett jönnöm a munkahelyrol mert kollégám alaptalan vádakkal illetett, úgy beszélt velem mint a kutyával. A bizonyítékok ellenére sem hitt nekem a főnök. Igazi munkahelyi zaklatás volt így a saját egészségem miatt ott kellett hagynom. Pedig imádtam és mások szerettek.. Ezt még mindig nem tudom feldolgozni, pedig márciusban volt ez..


Azóta családi vállalkozásunkban dolgozok, muszájból. Sem a virág sem a szepsegipar nem érdekel. Csinálom mert nem tudom mihez kezdjek és apuek ezt mondták. Nappal vmelyik üzletben, éjjel apuval fuvarozok,dolgozok.


Napról napra ez megy, nem is keresek semmit, mert látássérültként nem is könnyű. 30f


2018. szept. 22. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék. Nem a kifogásokat kell gyártani, nem sajnáltatni kell magad, hanem talpra kell állni és menni tovább. Az élet nem áll meg. Vagy 50 évesen is még ezt szeretnéd csinálni? Családot mikor szeretnél alapítani? Nem fog egy nő csak úgy az öledbe pottyanni, még az új munkahely sem. Mindenért tenni kell. Ennyi.

Vagy szenvedj az egész hátralévő életedben.

A döntés és a választás a tiéd.

2018. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!