Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti milyen segítséget kaptok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen segítséget kaptok a szülőktől?

Figyelt kérdés

Az enyémek sokat segítettek az összeköltözesben, lakás vételben,vettek bútort néha főz anyám.

Barátnőm szülei apróbb dolgokat adtak pl vasaló konyhai mérleg, fűszer készlet, mivel ok szegényebbek.


De amit nem értek anyám olyan undorral beszélt / vette tudomásul h vissza adta neki barátnőm a vasalót, mivel kapott anyjáéktol, és már annyi mindent kaptunk anyáméktól..


2018. szept. 24. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadják a kapcsolatom. Ennél többet nem is kértem.
2018. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon sok segítség volt mind a két részről, egy szavunk nem lehet.


Azonban én a barátnőd helyében nem adtam volna vissza a vasalót. Nem tudom, hogy szokott-e vasalni a lányzó, de én igen, és látom, hogy használódik a vasaló. Pl. az alja a por és a meleg hatására barnul és dörzsivel tudom csak tisztára vakarni. Ami meg ugye, ha olyan, leszedem a vasaló alját védő réteget.

Ergó, most hogy azt visszaadta, anyukád sértve lett emiatt, plusz, ha elhasználódik az a vasaló, amit a barátnőd anyukájáék adtak, akkor vehettek egy újabbat.

Teljesen felesleges cirkusz ez az anyukád részéről.

2018. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Sokat segítettek.

Párom szüleitől áron alul tudtunk venni egy telket (volt nekik egy, amit elbirtoklással szereztek sok évvel azelőtt, de nem volt rajta semmi... ingyen nekünk adták volna, mi ragaszkodtunk legalább egy baráti összeghez), plusz adtak kölcsön a házhoz nagyobb összeget, hogy ne kelljen bankkal üzletelni és kamatot fizetni.

Az én szüleimtől meg egy csomó háztartási eszközt és bútort kaptunk vagy örökbe, vagy csak kölcsönbe, amíg nem vettünk magunknak igényeinkhez, ízlésünkhöz illőt.

2018. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt A reakciót..

Amúgy is nagyon sok mindent kaptunk már tőlük De mi nem tudtuk hogy barátnőm szülei vasalót vesznek így gondoltuk visszaadjuk anyámnak

2018. szept. 24. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

GondoltáTOK és visszaadtáTOK, tehát nem ő egyedül. Anyád csak tőle undorodik.

Úgyhogy nem ez az oka, hanem hogy elvitte otthonról az ő pici fiát.

Így folytatod, gyorsan vissza fog kapni a drága mama, mert nem lehet senkit a végtelenségig ok nélkül bántani.

2018. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi már nem ismerhettük meg egymás szüleit. 24 éves korunkra mind meghaltak.

Az édesanyám későbbi férje annyit segít, hogy a kisszobában lakhatunk, de kér érte bérleti díjat, bár kevesebbet, mint amennyiért lakást bérelhetnénk bárhol.


Szerintem sem kellett volna visszaadni, mert lehet, hogy jót akart a barátnőd, de ez elég illetlenségnek hathat. Kicsit tényleg sértő, de ezért meg tök felesleges megsértődni.. Kár ilyesmiből problémát csinálni.

2018. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de már tényleg neki kellemetlen hogy annyi mindent kap,akár ő is, akár mi ketten a szüleimtől
2018. szept. 24. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan, mi kellemetlenség van abban, ha segítenek az elindulásban?

Mi is rengeteg mindent kaptunk és kapunk is.

A barátnőd felfogásával van egy kis probléma.

Inkább örüljön a sok kezdeti löketnek, vagy az jobb lenne, ha mindent nektek kéne beszerezni?

2018. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi lakásvásárlásnál kölcsönt kaptunk anyuéktól, amit egy éven belül visszafizettünk. Apu segített a villanyszerelésben, anyu a felújítás végén a takarításban. Apróbb tárgyi ajándékokat is kaptunk.

Az elején nem volt étkezőasztalunk, anyósom azzal tudott segíteni, hogy odaadta az ő régi garnitúráját, amíg nem tudtunk újat venni.

Kb. ennyi. Sosem volt ebből probléma közöttünk, főleg a szülők részéről nem.

2018. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Semmilyet, sőt hátráltatnak.


Én sem értem anyád viselkedését, de azért hálával tartoztok nekik, amiért támogatnak.

2018. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!