Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, összejönétek egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, összejönétek egy igazi törzsfőnökel, valahonnan a dzsungel mélyéről? Másnap már vinne titeket a falújába, hogy bemutasson a családjának.

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, fizetnek neked ezekért az agyhalott kérdésekért. Mert akkor legalább lenne valami hasznuk is.
2018. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 Mindenki magából.
2018. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos, 44%, azért sértődtél meg.
2018. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2018. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak felhívtam a figyelmedet. Te sértődtél meg, te pontoztál le, mert fáj az igazság.
2018. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak, szerinted ki szeretne öblítős wc nélkül élni? Rovarokkal teli, folyamatosan párás klímában, ahol semmi perc alatt megfertőződhet valami ismeretlen sz/rral, amire nem immunis.
2018. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak felhívtam a figyelmedet. Te sértődtél meg, te pontoztál le, mert fáj az igazság."


Én biztos nem. Akárki lepontozhatott. Nem gondolom, hogy azt a 44%-odat nekem köszönheted.

2018. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy egy törzsfõnöknek pont egy olyan kívülálló nõ kellene aki teljesen máshogy él, gondkodik, cselekszik, más szokásai, receptjei vannak ami nekünk természetes, nekik szégyenteljes. Válasszon csak saját fajta belit aki nem hal meg elsõ héten egy pohár víztõl s olyannak van nevelve aki boldoggá teheti s tisztességes felesége lehet.
2018. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 Rendben, nem te voltál, és elhiszem. A te kezed nem volt benne. Viszont az álláspontom nem változott "mindenki magából indul ki"
2018. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem is kapnék másnapra vízumot.
2018. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!