Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ez a túlzott ragaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a túlzott ragaszkodás?

Figyelt kérdés

Annyira hiányzik a barátom. 4hónapja vagyunk együtt, hétvégén tudunk talizni mert ő dolgozik én pedig suliba járok még.

Mindíg mikor hazamegy, sírni tudnék úgy hiányzik. A párnáját szagolgatom egesz ejjel es alig birok elaludni.

Nekem ő egyben a legjobb barátom és életem szerelme.

Mindíg arrol almodozom hogy mikor költözhetnénk végre össze. Tudom 4hónap még nem túl sok idő.

Főzni szeretnék rá, mosni, és minden este magam mellett tudni. Egyutt aludni.

Ő egyedül él alberletben.

19evesek vagyunk. Túl korai lenne?



2018. okt. 23. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Aranyos, kedves, de irreális 19 évesen. Mindenesetre nagy ajándék egy ilyen barátnő. 🙂
2018. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

*és életem szerelme.


A következő fasziról is ezt fogod mondani?:DD


A megfigyeléseim szerint, akik ilyen hangzatos előadást adnak, azoknak mindenki "élete szerelme" csak az a kérdés hogy melyik?:DD

2018. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rajta kívül 1barátom volt 🙂

És amíg rajtam múlik nekem ő marad és nem kell más

2018. okt. 23. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

2# De kis negatìv vagy 😝

Nincs ezzel semmi baj kérdező,ha megbìzható a srác

2018. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Jarj te fel hozza. Mindig hagyj ott vmi holmid. Fogkefe,papucs,polo,szep sorban,aztan mar ott az ossz cuccod es odakoltoztel.

N:38

2018. okt. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt te sem gondolod komolyan ugye? Szépen lassan becuccol, a srác meg majd vígan eltartja, ugyanis a kérdező még tanul,és lefogadom, hogy lenne pénze rezsire, kajára stb. Ha a suli mellett dolgozol kérdező, akkor bocsánat, de gondolom említetted volna, ha lenne pénzed, hogy odaköltözz.
2018. okt. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#lefogadom, hogy NEM lenne pénze
2018. okt. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túl korai.

Ha nem egyedül élne, te se vágyakoznál ennyire, hogy beköltözz mellé a gyerekszobába. Ebben benne van az is, hogy el akarsz költözni, felnőtteset játszani.

Most főzni és mosni akarsz rá, de pár hónap együtt élés után jössz vissza panaszkodni, hogy mindent neked kell csinálni, ő meg cselédnek néz.

Ez most csak a rózsaszín köd, ami elmúlik. Összeköltözni majd csak utána érdemes. Addig talán te is dolgozol, és el tudod tartani magad.

2018. okt. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos, de hidd el, teljes àllàs mellett nem az lesz minden vàgyad, hogy te szolgàld ki őt , főzz moss rà, és nem is tanàcsos így elkényeztetni egy pasit. Majd viszitek felesben a hàzimunkàt. Miutàn reggel koràn keltél, végigdolgoztad a napot, hulla lennél otthon kezdeni a 2. műszakot a hàz/ lakàs tisztàra vakaràsàval. Ne gondolkozz azon màr most, hogy tudsz ingyencselédet csinàlni magadból! Hosszútàvon nem jàrsz jól vele. Az én kedvenc heteim is azok amikor a férjem a soros a hàzpucolàsban mert nagyon kifàraszt a koràn kelés...
2018. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Neem, nem dolgozom suli mellett. Igy nyilvan penzem se lenne egy albérletre.

És nem felnotteset akarok jatszani mert ezt mind megcsinalom otthon is 😅 nem ujdonsag ez nekem. Szeretem csinalni.

2018. okt. 24. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!