Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is vissza szoktátok olvasni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vissza szoktátok olvasni az exetekkel váltott üzeneteket a "régi szép időkből"?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan csak idézőjelesen az "exem", mert nem jöttünk össze, de a mai napig előfordul, hogy beleolvasok a beszélgetéseinkbe. (Szerintem már lassan tudom kívülről, miket írtunk egymásnak :D) Már egy pár hónapja nem tartjuk a kapcsolatot pedig. Ez mennyire gáz szerintetek?

2018. okt. 13. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ennek mi értelme van, egészen konkrétan?
2018. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon gáz és gyerekes a viselkedésed. Nincs más értelmes elfoglaltságod?

Inkább olvass könyvet, vagy nézz filmet, de akár takaríthatnál is helyette.


Nincs értelme, időpocsékolás.

2018. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmi. Csak jó lenne újból megtaapsztalni azt az érzést, azt az időszakot. De ezzel csak magamat kínzom.
2018. okt. 13. 21:38
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Ha velem szaktottak azért nem, ha én szakítottam akkor meg azért.

2018. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2! El tudom foglalni magam, de néha úgy érzem, szükségem van erre.
2018. okt. 13. 21:41
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem, soha nem szoktam. A fájdalmas dolgokat jobb elfelejteni.
2018. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni."

Harry Potter és a bölcsek köve című könyv

2018. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
#7 ez egy nagyon jó idézet, és rohadtul nem illik ide. Ha kidobunk, elfelejtünk mindent amit az exekkel kapcsolatban átéltünk, a végén nem lesz mire emlékezni, csak elvesztegetett évek lesznek.
2018. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Isten ments, nem kínzom magam ilyenekkel, ha meg kínosan akarom magam érezni, cringe compilationt nézek.
2018. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

#8


Tanulópénz fogalmáról hallottál már? Mindenből lehet tanulni, attól nem lesznek elvesztegetett évek, ha tanulsz belőle.


Az idézet ideillik. A kérdező álmodozik, a múltban él, de kérdem én: azóta próbált kialakítani egy másik emberrel kapcsolatot? Próbált újra boldog lenni? Kétlem.

A múltat nem zárta le és még mindig abban él, közben meg el fog telni felette az évek úgy, hogy nem élt semmit.

2018. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!