Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom nélkülem akar tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nélkülem akar tovább dolgozni?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom együtt a párommal már több mint 3 éve. Mostanában egyre gyakrabban hozza fel hogy egyedül szeretne dolgozni nélkülem mert így kevesebb lenne a konfliktus közöttünk. Igaz hogy mostanában többet vitatkozunk de szerintem ez nem ok erre hogy hogy hónapokig távol legyünk egymástól. Mondtam neki hogy más örülne hogy együtt lehet a párjával és együtt dolgozhat, mivel hogy gyerek még nincs ez nem ok, hogy én itthon maradjak. De ő köti az ebet a karóhoz. Mondtam hogy jó, menjen de ez így szerintem nem élet hogy évente 3-szor találkozzunk. Akkor inkább szakítsunk. Ez sem érdekli őket akkor is egyedül akar tovább dolgozni. Ti mit tennétek a helyemben?

2018. okt. 28. 01:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*érdekli őt
2018. okt. 28. 01:37
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem akarok így élni hogy nem láthatom hónapokig őt...
2018. okt. 28. 01:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele az életetekbe, de szerintem aki menni akar, azt el kell engedni. Akármilyen értelemben.
2018. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szakítani akar
2018. okt. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akar.
2018. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene hazajönnöd? Valószínűtlennek tartom, hogy ne találnál egy másik munkahelyet magadnak.
2018. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Keress inkább olyat, aki veled tervez közös jövőt!
2018. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Leforditom neked: oda takarodsz ahova csak akarsz, de lehetoleg a munkahelyrol huzzal el, es akkor mar minusz 8-10 oraval is kevesebbet latlak. De a legjobb az lenne, ha vegkepp eltakarodnal es csak evente parszor kene elviseljelek. De akkor varjal nyitott p-i-naval.
2018. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennek vége. Csak ilyen szarul fogalmazta meg.
2018. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem akarja, hogy a párja legyél, pláne, ha vitatkoztok, látható, hogy nem illetek egymáshoz. Szépen vedd tudomásul, és szakíts vele. Ha te szakítasz, nem fog olyan rosszul esni, mintha ő.
2018. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!