Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem akar menni bulizni. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Én 22f Ő 27L. fél éve együtt vagyunk, és eddig soha nem ment, max munkahelyi karácsonyi parti, ahol én is ott lehettem, es hasonló "bulikra".. Tegnap mondta hogy szombaton elmenne, de én nem jöhetek vele. Nyugtalan lettem nagyon mert elég gyanus nekem ez. Azt mondta csak szeretné jól érezni magát, én erre azt válaszoltam, hogy miert talán velem nem érzed jól magad? Alapbol sem szeretem ha iszik. Azt mondta hogy azert nem mehetek vele mert ha mondjuk oda megy hozza egy pasi es picit nyomulosabban viselkedik akkor én tuti verekednék vagy szólnék... De könyörgöm, ki az a pasi aki hagyja hogy a csajával nyomuljon valami részeg csávó? Igaz, ha tudják vinni akkor vigyék, de ez elég rossz nekem attol még:/ ki hogyan kezelné ezt?
2017. febr. 14. 07:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem azt sem akarom hogy aztmondhassa rólam hogy én mindent megtiltok bla bla.bla... De ha meg engedem, akkor nekem lesz rossz belül. Meg akar csalni? De miert igy tenné.. Miert baj ha figyelnek ra hogy ne keveredjen bele valamibe.. Vagy ne masszának rá.
2017. febr. 14. 07:51
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Hadd menjen. Ha meg akar csalni, akkor úgyis megcsal, ha elmegy ebbe a buliba, ha nem. Ha nem akar megcsalni, akkor pedig nem fog megcsalni, megintcsak a bulitól függetlenül. Az, hogy pórázt kötsz rá, nem fogja melletted tartani.


Kicsit gyerekes viselkedés (de ne aggódj, teljesen általános), hogy ebből gondolod, hogy meg akar csalni. Miért nem azt gondolod végig, hogy stabil, jó kapcsolatban vagytok-e? Miért csalna meg? Ellaposodott a kapcsolatotok, sokat veszekedtek, elhidegültetek, meguntátok egymást? Ha nem, akkor no para.


És amúgy is, meg kéne tanulnotok egymás nélkül is szórakozni. Nem egészséges mindent együtt csinálni.

2017. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne és érezhetné jól magát?


Mi is szoktunk menni külön bulizni, nincs abban semmi rossz.


Néha mindenkinek kell egy kis magánszféra. Ha egyébként bízol benne és nem adott okot a féltékenykedésre, felesleges aggódnod. Adj neki egy kis teret.

2017. febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Addig korlátozod, hogy azért fog megpattanni mellőled.

Azt meg jegyezd meg, ha meg akar csalni, tehetsz rá erényövet, bezárhatod egy szobába, akkor is meg fog csalni.

Na és egy felnőtt nő, meg tudja magát védeni, már ha nem egyedül járja éjszaka a nyomornegyedet.

2017. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, Nem épp ez az hogy én legalabbis nagyon jol érzem magam mellette.. És néha persze vannak kicsi viták, mint pl ez miatt is volt tegnap.. De nem értem, barátnőjével menne, talán 2vel.. 3mal. Meg alitolag bátyjával. Igazság szerint erre nem kérdeztem rá. Inni gondolom ugyis fog. Es az alkohol gyakran vált ki érdekes dolgokat az emberben. Ezert aggódom. Először azt mondta nem fog inni... Kérdezgettem tőle ezt azt. Drogozni fogsz? "nem" inni fogsz? "nem" pasizni/dugni fogsz? "nem" kérdezem én.. Akkor minek megy buliba mikor ezt a sajat lakásába is megteheti? Es miert fontosabb az a buli mint én. Vagy az volna korrekt ha ezentúl én is mennek fius estékre el? Hat igy nem sokaig működne a kapcsolatunk... És ráadásul meg se tudhatom mi volt ott este.. De persze mikor mondjuk beszelgettem nővéremmel fb-n es csak látta a lány nevet rögtön jött hogy adjam oda a telót. Mutassam kikkel beszélgetek. De én nem ellenorizhetem. Nem tudom mar mi legyen.
2017. febr. 14. 09:09
 6/23 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, igazad van kell neki egy kis tér. Delutan 5-6-7 de volt hogy 8orakkor mentem csak fel hozzá, mert pakolgatott otthon. Meg nekem is dolgom volt otthon. Reggel melozik. Ennyi szavát tér nem elég? De akkor minek van velem? Minek van kapcsolatba ha neki Ennyi szabad tér kell?
2017. febr. 14. 09:13
 7/23 A kérdező kommentje:
Szabad tér * Bocsi a hibákért :)
2017. febr. 14. 09:14
 8/23 A kérdező kommentje:
De persze mindenki magából indul ki. Fordított esetbe, Bevallom őszintén azert nem akarnam hogy Jöjjön mert csajozni/drogozni/segg részegre piálni akarok.. Vagy hazudok es nem bulizni megyek.. Hanem csajhoz. Igazam van?
2017. febr. 14. 09:21
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Kezeltesd magad!
2017. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha lenne barátnőd, és már egy ideje együtt vagytok neked se esne jobban ez. Es hülyéket nem kérek ide. Kíméljenek koszi :)
2017. febr. 14. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!